| Fuck Googăl. Ask me! a întrebat:

prieteni! Deci... Baiatul pe care il plac a intrebat-o pe o prietena daca e adevarat ca il plac... laughing Voi ce credeti?sad Oare de ce a intrebat?sad Rog seriozitate, daca se poate. Multumescc! :*

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Daca ii erai indiferenta, nu intreba, pe ideea asta merg eu. Poate te plece, dar este mai timid si nu indrazneste sa intre in discutii cu tine.Tocmai din pricina asta a apelat la amica ta.
Daca-ti place cu adevarat, eu zic sa-l intampini cat mai curand, s-ar putea sa puna alta domnisoara ochii pe el.

6 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Poate te place si el. Sau a intrebat pentru ca este curios. happy

| lyrics a răspuns:

Cel mai problema ii place si lui de tine. j vrea sa stie daca si u il placi

| alone a răspuns:

Poate pentru ca si el t place? sau poate pentru ca e o pers mai curioasa?

Răspuns utilizator avertizat
| alleecsandra a răspuns:

A intrebat daca il placi, deci e interesat de tine e posibil sa te placa si el sau poate a observat asta si a vrut sa se asigure! baftakiss

| ladygaga_9914 a răspuns:

Probabil a intrebat pentru ca e intersat de tine si probabil te place si el si vrea sa se asigure ca si u il placi inainte de a trece la fapte :]]]