| Ghindă a întrebat:

prima data mi-a venit ciclul pe 4 mai, iar pana acum nu mi-a mai venit deloc. Tinand cont ca am 11 ani si luna aceasta trebuia sa-mi vina a doua oara.Este normal?

Răspuns Câştigător
| Candice a răspuns:

Pai daca e primul ciclu menstrual iti mai sare cateva luni. Difera de la fata la fata. Dar e normal sa-ti vina neregulat. Cam peste 2 ani o sa ti se regleze tongue

5 răspunsuri:
| A12NDRA a răspuns:

Eu nu am inteles niciodata dc vreti voi sa va vina mai repede sau va ingrijorati ca nu va vine.Si eu eram la fel dar acum nu suport, as vrea sa nu am.Stai linistita ca e normal, daca vrea poate sa iti vina si la inceputul lunii viitoare, asa ca nu te mai ingrijora atat.

| ynna93 a răspuns:

Stai calma.la mine a fost 2 ani neregulat.si la inceput mi-a venit in prima luna si a apoi mi-a intarziat vreo doua luni.deci stai fara grija.hee hee

| Puffy1721 a răspuns:

Nici mie nu mi-a venit pe 24 februarie cum trebuia.a venit pe la sfarsitul lunii martielaughing Deci poate nu ai nimic.doar intarziehappy

| lumy5 a răspuns:

Hei, stai linistita, uneori dureaza mai multi ani pana ti se regleaza ciclul. Tin minte ca am o prietena careia i-a venit tot pe la 11 ani, deci destul de devreme. Dupa ce i-a venit prima oara, i-a venit peste 6-7luni si dupa iar pauza cateva luni si abia dupa 1-2 ani s-a mai reglat. Nu-ti face griji.

| Irinasonny a răspuns:

Nui nimic grav esti inca mica trebuie sa ti se regleze!