| ody a întrebat:

puteti sa ma ajutati si pe mine cu niste mesaje pentru poze pentru hi5, adica cand pun poza pe hi5 sa scriu un mesaj, stiti voi mai bine dau fundita:*:*
.

Răspuns Câştigător
| ~♥~da'mi un motiv sa te iubesc~♥~ a răspuns:

Viata este un dar pe care il meritam numai atunci cand il daruim

? Daca iubesti viata, si viata te va iubi pe tine.

Doar viata pe care o traim pentru altii este o viata ce merita sa fie traita.

Femeia e forta motrica a vietii. Barbatul e doar cheia de contact

Femeile sunt creaturi menite sa fie iubite, nu intelese

Femeia este o mancare pentru zei, gatita de diavoli.

Orice femeie este regina din clipa in care incepe sa iubesca un barbat.

Barbatii sunt respectabili doar daca, la randul lor, respecta.

Un gentleman este un barbat care nu loveste niciodata o femeie fara sa fie provocat.

E greu sa-i daruiesti ceva unui barbat caruia ai vrea sa-i daruiesti universul

Daca sexul nu e o gluma, atunci ce e?

Exista chei care deschid usi pentru care nu sunt facute.

Când iubesti cu adevarat, trebuie sa iubesti pâna la moarte

Daca dai impresia ca ai nevoie de ceva, nu ti se va da nimic.

Pentru a face bani trebuie sa dai impresia ca esti bogat.

Sa-ti acuzi adversarul înseamna sa te recunosti învins.

Numai ura poate sa faca tot atâtea prostii ca si iubirea.

Femeile judeca mai mult cu inima decât cu mintea.

Nu exista dragoste adevarata fara gelozie.

Unii vorbesc ce stiu, altii stiu ce vorbesc.

In viata nu conteaza daca pierzi sau castigi. Conteaza daca pierd sau castig eu…

Cu mare placerekiss

3 răspunsuri:
| คเค๓เк a răspuns:

Pai poti sa scrii: Adauga o descriere sau cum vi se pare poza? sau own cine vrea sau poza by me sau draguta nu? sau just me^^ etc

| superwoman a răspuns:

Se numeste descriere, si chiar nu e categoria potrivita, incearca altundeva

| 1235678907452352 a răspuns:

Nu cred ca e categoria potrivitawinking