| bluedeyutssa a întrebat:

Putin ajutor va rog: in cazul in care o fata a intretinut relatii sexuale in mai 2013 pt prima data,a curs sange mult. Aia a fost singura data cand au fost intretinute relatii sexuale. Credeti ca partenerul actual daca se va ajunge la acest pas al relatiei, isi va da seama ca fata nu mai e virgina?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Are vreo importanta? Cine te iubeste nu-si pune astfel de intrebari, in caz contrar este un retrograd incapabil sa inteleaga schimbarile de mentualitate dintr-o societate moderna.Referitor la intrebarea ta raspunsul este da, dar deflorarea se poate produce si fara sex spre cunostinta ta si mai ales a lui.

| mihai69 a răspuns:

Evident că da.
Acum, dacă doar pentru a sparge un himen te dorește, va fi dezamagit; în schimb, dacă te place pentru ceea ce ești tu, nu ar trebui să fie vreo problemă. Mai ales dacă îi spui cum a fost treaba atunci.

| neutrino a răspuns:

Orice baiat realizeaza atunci cand face sex, daca partenera este sau nu femeie, iar tu esti femeie in toata splendoarea cuvantului.

| Alcyon a răspuns:

Sunt virgine care nu sangereaza la deflorare. Daca tipul nu are experienta, poti sa-i bagi scuza cu himenul elastic. Totusi, stii cum se spune: minciuna are picioare scurte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da normal

| Happyjump a răspuns:

Clar da, nu conteaza daca nu ai mai facut-o de atunci, daca ti-a curs sange e clară situația.