| margoska92 a întrebat:

Rog seriozitate şi un sfat din partea voastră.

Sunt cu sotul împreună deja de 2 ani, 1 in concobinaj şi 1 căsătoriţi, avem un bebelus de 5 luni, ne iubim şi avem o casatorie amoroasă, însă mereu ma frămantă tema sexului oral, candva el mi-a spus că nu a facut acest lucrul fostei şi nici nu o să faca, eu însă cu fostul era totul ok în aceasta privinta asta.

Acum stau pe ganduri aş vrea să ii fac placut însă nu ştiu cum sa încep, fosta îi făcea bine, el nu, eu nu sunt de acord cu asta pentru ca e egoism cred eu, sau ambii sau nici unul, si fapt că ştiu că poate niciodată nu o sa faca acest lucru, însă eu nu pot parca fără asta...De fiecare dată ma gandesc la asta, de acum 2 ani. Nu ştiu ce sa fac însă aş vrea sa fie pe plan intim totul bine, dar parcă nici eu nu vreau sa aduc această plăcere fără sa primesc şi eu acelaşi lucru.

Ce sa fac? Ajutati-ma cu o părere!

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

He he he priviti oameni buni ce se intampla daca nu profiti de tinerete la timp ajungi sa cersesti pentru un sex oral

| ExprimareLibera a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Saracul băiat, cum și-a pecetluit soarta pentru a se dedica monogamiei. Era la vârsta strabeterii cearsafurilor, nu?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru ExprimareLibera):

Bineineteles ce ratat

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru ExprimareLibera):

Dar si ea a pierdut daca era mai isteaza si profita de tinerete ca la carte in mod sigur se gasea un baiat sa-i faca un oral de 10 stele

| ExprimareLibera a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Să știi că mulți nu sunt de acord cu modul tau de a gandi, dar îți dau dreptate intr-o mare măsură

| mihai69 a răspuns:

Nu prea ai ce face; dacă omul e „grețos", nu o să poți tu să schimbi asta, fie că-i faci tu lui, fie că nu. Sau o s-o facă de vreo trei ori pe an, după ce bea ceva să mai taie din scârbă. Și o să-ți reproșeze mereu faptul că o face.
Așadar, mulțumește-te cu ce ai; pentru „suplimente", cheamă un prieten. Sau mai mulți. Sau... nu.

| kandaraki a răspuns:

Ha ha ha ha! pai nu ai cum sa iti obligi sotul sa faca ceva ce nu ii place, sunt barbati care nu le place sa faca si nici sa li se faca sex oral, de ce? simplu - i se pare scarbos sa i se faca unui barbat sex oral si apoi cu acele buze sa fie sarutat! asa ca ia-ti adio de la aceasta fantezie.

| ExprimareLibera a răspuns:

Fă-i un deepthroat de 10 stele să îi arati ca știi meserie. Să vezi cum te răsplătește după.

| armand69 a răspuns:

Ai ales un taranoi inchis la minte, obisnuieste-te.e alegerea ta, nu ai vazut ca e prost, cand l-ai luat?

| Maria_Elena_Chirca_1991 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, ar fi trebuit sa lamuriti de la inceputul relatiei aceasta problema. Acum insa ii poti spune ca ai si tu dorinte si fantezii sexuale si daca nu cu sotul tau sa le impartasesti si sa ti le satisfaca, atunci cine? Dupa discutia asta, lasa orgoliul deoparte si incepi tu sa ii faci lui. Opreste-te chiar aproape de finalizare si spune-i ca daca va vrea o continuare si sa se mai intample alta data, va trebui sa faca acelasi lucru. Nu iti fa probleme ca nu ii va face placere, te va ajuta singur sa te misti cum ii place. Cred ca va ceda si sper sa va rezolvati aceasta problema.