| Myku a întrebat:

Sa va povestesc...de o luna imi cam place de un baiat...i'am spus ca il plac si el mi-a spus ca el nu simte nimic pentru mine sad eu sunt la antrenament la handbal si imediat cum ies eu de la ant...are si el si vine defiecare data mai devreme si profu ne mai pune sa facem exercitii si se uita mereu la mine...si vinerea trecuta a avut meci in alt oras si ma suna mereu si ma intreba 'ce faci viata mea?'... Si cand au vezi si ne-am vazut fata in fata nu zicea nimic...este mai mare cu 1 an ca mine...credeti ca ii place de mine? daca nu cum as putea sa il fac sa ma placa? Dau funda + vot pentru cel mai bun raspuns

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,te place

| IonuţR1995 a răspuns:

Poate e mai timid " Face to Face " iar in spatelui unui ecran / telefon se simte mai in largu` lui.

| Scintilla a răspuns:

Oricat de timid ar fi cineva,atunci cand se vede pus fata in fata cu adevarul adica cand tu i-ai spus ca il placi,daca te placea nu avea nici un motiv sa nu iti spuna,e clar ca doar se joaca cu tine,numai fi naiva, numai pierde timpul, stiu ca e dureros, trateaza-l cu indiferenta si vei uita de el, sunt persoana care merita mai mult iubirea ta.

| OodanteoO a răspuns:

Off dc fetele sunt asa credule stii faza cand era din alt oras, cred ca vreea sa faca misto de tine impreuna cu prieteni lui.Pare rau se pare ca nu prea te place.Capul sus viata merge inainte

| Đεмоη a răspuns:

Nu trebuie sa faci pe nimeni sa te placa. Daca te place cineva te place asa cum esti nu pentru ca vrei tu asta. Daca era sa fi simtit ceva pentru tine iti spunea de la bun inceput.

| Claudiu_Radu_1995 a răspuns:

Cu siguranta te place, dar nu vrea sa recunoasca happy in fine tu fii fata desteapta si ignora-l putin..adica nu ii acorda prea multa atentie... dupa care el va fi innebunit dupa tine. Stiu ca iti va fi greu dar na daca vrei sa il ai... mult succes pup.