| Alexandra_8691 a întrebat:

scuzati categoria dar asta e cea mai citita.
as vrea sa va intreb nu stiti un film cu o fata care merge la internat intr-o padure bantuita, si sunt trei surori vrajitoare. una directoare, si 2 profesoare.si teroarea incepe cand mai multe fete mor.si parinti fetei au un accident din cauza padurii.si pana la urma au aflat ca cele 3 surori au fost in spatele povestii pentru ca si ele au fost la acel internat si au vrut sa se razbune pentru ca au fost batjocorite de alti copii.

Răspuns Câştigător
| lavi94 a răspuns:

The Woods :d
Funda?!

3 răspunsuri:
| Alexandra_8691 explică:

Nunu... da mersi ca mi'ai adus aminte si de astabig grin

| Dolllx14 a răspuns:

Nu stiu.matildabig grin?

| Stanga_Paula_1997 a răspuns:

Stii si eu sunt vecina cu o vrajitoare si imi e frica, eu te sfatuiesc sa incerci sa te interesezi sa vezi cum te poti proteja de ea...