| Allexandra97 a întrebat:

Scuzati categoria, dar este urgeeent!
Deci, nu`mi merge Mozilla, este Mozilla Firefox 3.6
Cand vreau sa-l pornesc imi apare un chenar in care scrie : Ne pare rau Mozilla s`a terminat neasteptat. Se va incerca restaurarea filelor si ferestrelor la repornire.Pt a ne ajuta sa diagnosticam problema trimitet`ine un raport. Si am dat la repo rneste Mozilla si am asteptat. Dar, degeaba
Va rooog ajutati`ma :* Dau fundita, promiit! >:dddd

4 răspunsuri:
| porto89 a răspuns:

Buna si mie mi s-a intamplat asa de cateva ori i-am dar restart am ajuns chiar sa dezinstalez mozilla si s-o reinstalez tot degeaba.singura solutie e sa dezinstalezi mozilla si sa instalezi opera(care o recomand si o am si eu) sau alt motor de cautare.succes :*

| Virkno a răspuns:

Iati mozilla 4.Pana acum nu am gasit ceva care sa fie neinregula la el oricum mere perfect si arata si misto.Ial n-o sa regreti.

| Aidan a răspuns:

Buna, este o noua versiune de Mozila acum pe piata, respectiv Mozila 4.

| nutzbreaker a răspuns:

Ai incercat sa-ti restartezi calculatorul?