| reborn4x3 a întrebat:

Buna scuzati categoria, mananc de cee mult 6 ori pe zi(mentionez ca am 13 ani nu sunt gras nici anorexic)fac cel putin 30 de abdomene pe zi si nu ma ingras deloc nici nu slabesc ma mentin pe 50 de kilograme cum as putea sa ating cel mult 57 de kilograme si sa fac si abdomene?

2 răspunsuri:
| CcIiNnEeVvAa a răspuns:

As dori o funda pentru raspuns pentru ca te va ajuta! In primul rand, fa mai multe abdomene, dar nu doar abdomene, fa flotari, genuflexiuni, piramida, pentru ca aceste exercitii iti vor intari musculatura si atunci vei pune cateva kilograme. Daca ai 13 ani vei creste, si automat va creste si masa, spune-mi dupa o luna daca ai reusit! FUNDA? P.S. Craciun fericit si succes! :*

| FCDinADN a răspuns:

Baga in tine ca prostu si dupa fa abdomene...repeta asta de 10 ori pe zi si o sa faci mai muktlaughing