| randunica696969 a întrebat:

Am 13 ani iar penisul meu in stare erecta masoara 6 cm iar in stare fleasca 2-3 cm.nu este decalotat......memtionez ca am 57 kg

8 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Baga-l in gura poate se face mai mare happy
Lipsestete nu te mai gandi la asta pana la vreo 23 de ani
e o tampenie sa iti faci complexe
mai bine te tii de carte
poti sa te gandesti la asa ceva dar nu prea tare incepand cu vreo 20 de ani
pana la 26 de ani el tot creste asa ca lasa-l impace si nu te masturba pentru ca atunci cand o sa fii cu o femeie adevarata nu o sa mai poti face nimic de cat cateva secunde pentru ca tu te inveti prost si se termina repede iar asta te va urmari toata viata. asa ca nu il mai atinge pre amult si pune mana pe carte la vasta asta.

| Dima_Alexandru_1994 a răspuns:

Man jucaria ta de acuma o sa inceapa sa se dezvolte las-o in pace ca creste ia pe la 17 ani o so ai si tu de vreo 17-20 cm

| ZMR97 a răspuns:

Destul de rău

| mleonte81 a răspuns:

Vorbeste cu parintii sa te duca la medic deoarece posibil sa ai nevoie de un tratament hormonal.

| Radu_Bogdan_1998 a răspuns:

Cam asa e si la mine dar am 12 ani si 90kg

| RxTx a răspuns (pentru Radu_Bogdan_1998):

Cred ca ai gresit!? cum 90Kg la 12 ani?
la 30 de ani cate Kg o sa ai?
MARE ATENTIE
NU RAD DE TINE SI NICI NU FAC MISTORURI
COLOANA VERTEBRALA SE RUPE FOARTE USOR DACA nu ai o greutate direct proportionala cu masa musculara
adica la 12 ani trebuie sa ai maxim maxim maxim 70Kg
Incerca salate, incerca miscare, salveaza-ti viata, ca o data rupta coloana vertebrala ai cam incurcat-o pe viata ramai cu dureri care nu iti mai trec niciodata si zilele tale se vor indrepta spre sfasit mult mai repede de cat la oamenii normalii. Eu mi-am rupt coloana intr-o zi cand am vrut sa ma misc mai brusc si acum nu se mai poate face nimic, inca nu sa invetat reparatie buna ci doar macelari care isi bat joc si te fac mai fragil dar sa iti treaca durerea pentru cativa ani dupa care o sa mori si mai repede daca accepti sa te dai pe mana macelarilor. Ai mare grija cum te misti pana cand reusesti sa ajungi la 60Kg ca nu cumva sa o incurci, sa nu crezi ca coloana e din fier ci are niste zgarciuri care leaga vertebrele intre ele si care daca se rup incepi sa mergi spre sfasitul vietii. te rog frumos incerca din rasputeri sa ajungi la o greutate normala!

| Radu_Bogdan_1998 a răspuns:

Stiu că nu e bine dar as vrea să fac sport la sală.
Problema e că eu ajung acasă de la scoală pe la ora 3-4pm îmi fac temele si gata ziua.De la scoală la mine acasă sunt 2.5-3km
Dacă am fi avut timpergeam la sală in fiecare zi + ca va fi cheltuială pentru cà orasul este la 12-13km.SI nu ma lasă mama.Fratele meu face sala 4zile pe saptamana si a slabit 4kg in 2luni.el este la liceu si după scoală se duce la sală cu mai multi prieteni dea lui

| ghebryell a răspuns:

Este destul de bine! funda?