| criss_1615 a întrebat:

Buna seara.am citit pe net ca daca imi dau cu ardei iute pe zona inghinala si pe penis inainte sa fac sex cu prietenul meu ma excit ff rau si poti sa faci sex pana la 4-5 ore.nu am incercat ca imi este fricalaughingfetelor ati incercat? daca da sa imi spuneti si mie cum a fost.am intrebat pe un doctor ginecolog si nu e periculos dar nu stia daca poti sa faci atat de mul. eu zic ca nu poate niciu baiat sa faca ata timp

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este o gluma foarte proasta, sa stii. O persoana mai putin inteligenta poate face ce ai spus tu si poate muri in urma socului. Ardeiul iute pe mucoasa vulvara produce usturimi si edem atat de mari, incat pot provoca stop cardiac reflex.

9 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Ai baut gaz?

| NickiMinaj a răspuns:

Fatah, 4-5 ore nici Chuck Norris in tinerete nu putea sad

| wildthing a răspuns:

Gandita la modul cel mai simplist, ardeiul iute aplicat pe penis va intensifica circulatia sangelui si ar trebui sa intensifice/prelungeasca erectia. Dar exista o problema. Ce faci cu usturimea extrema pe care o vei experimenta?
Deci e evident, ca e o idee foarte proasta. happy

Răspuns utilizator avertizat
| annna a răspuns:

Interesanthee hee...

| Sonny_5515 a răspuns:

Pai nu incerci...eu zic sa-ti bagi in pasarik sa vezi atunci excitarerolling on the floor

| nustiu_2803 a răspuns:

Idee nu am.imi spui si mie, daca incerci.mai intrigat

| VariantaVerde a răspuns:

Interesantbig grin

| username_3216 a răspuns:

Aia cu doctoru' nu o cred, sigur radea de tine
buna-mea cand punea adrei iute la borcan punea cu manusi si asa trecea si am preteni, care o lucrat la fabrica de muraturi si bagau ardei iute care trebuia aranjat cu mana
dupa ce stateau 2 ore cu mana in aia ii ardea de se cacau pe ei, cum sa iti dai pe pl si mai stiu un caz, care a aparut la ziar, demult, ca una eu pus piper la unu in prezervativ si ii so infectat la ala? footooi de scoala si de educatie... 4-5 ore? meretz ma cu prostiile astea
domne!
cum era replica aia?
prosti da...multi