| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru big grin impreuna cu iubitul meu, luna viitoare aniversam doi ani de relatie. imi puteti da cateva idei de cadouri, ceva? spre exemplu, anul trecut am cumparat un tort si o sticla de sampanie. vreau sa fie ceva diferit... dar nu stiu ce. si sunt in pana de idei. sper sa ma puteti ajuta. multumesc. o seara faina!

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Pregateste o cina romantica si fa si un tort big grin

| RAY a răspuns:

Cred ca dupa 2 ani e bine sa te gandesti la alt cadou cu altcineva, monotonia tot acelasi persoana

| neutrino a răspuns:

Adu-ti si frumoasa ta prietena si lasa-i singuri doua ore, dupa care continuati petrecerea. Toata viata iti vor multumi!