| Alexika23 a întrebat:

Am o mare dilema in legatura cu baietii. Pentru inceput, am 13 ani si imi plac doi baieti in acelasi timp. Am intretinut relatii sexuale cu amandoi, dar nu stiu pe care sa il aleg. E normal sa vreau sa fiu cu ei deodata? Oare ei vor accepta sa fiu cu amandoi? Sincer, eu ii iubesc pe amandoi la fel de mult si simt la fel de multa placere cand fac sex. Sunt foarte confuza sad

Răspuns Câştigător
| sEnOkHs a răspuns:

Poti sta cu amandoi daca iti doresti asa de mult, dar iti va fi cam greu sa i iubesti pe amandoi la fel de mult sa petreci la fel de mult timp etc. daca nu poti renunta la unul din ei o vreme ( adica sa il ai doar ca prieten) si sa stai cu celalalt. Daca doresti sa te mai ajut ma poti contacta pe mess idok_one_ngw

| Alexika23 explică (pentru sEnOkHs):

Multumesc, chiar m-ai ajutat. :*

| SkyPilot a răspuns (pentru sEnOkHs):

Te poate adauga si pe tine pe locul al treileawinking

17 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Sincer, poti fi la fel de atasata de amandoi, cata vreme nu sunteti interesati de o relatie mai profunda. Dar asta inseamna ca si suferinta ta va fi dubla, cand va veni momentul.
Recomand sa fi mai temperata si mai prevazatoare in relatiile tale. Pune raul inainte, vorba romanului.

| mihai69 a răspuns:

Păi de ce să alegi? Fă-le cunoștință unul cu celălalt și treci la nivelul următor: menaj în trei. E visul oricărui băiat (da, știu, de obicei ei ar vrea un băiat cu două fete - dar nici așa nu-i rău)!

| Emilian65 a răspuns:

Discuta cu ei si poate accepta sa faceti sex in 3.

| ywar a răspuns:

La 13 ani esti confuza din principiu. Daca ai fi fost fiica mea si aflam ca ai facut sex la varsta asta te bateam de te c..ai pe tine ca sa inveti ca nu e importanta savarina la varsta asta ci invatatul. Stai linistita nu o sa ramai cu niciunul dintre astia 2 agarici.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Mai lasa **** trollu, ca e plictisitor deja

| NameHarris a răspuns:

Sigur e normal sa stai cu amandoi deodata e normal ca la 13 ani sa faci sexwinking si este obligatoriu ca la 15 ani sa fi maicawinking nu uita astalaughing)

| contαbαndonαt a răspuns:

Sper sincer ca asta e trolling, altfel mi-ar parea rau ca nu pot face ceva total irealist si sa te pot plezni peste fata over the internet.

| Silvia93 a răspuns:

Sex la 13 ani...presupun ca nu sunt singurii...

Răspuns utilizator avertizat
| CheLoo23 a răspuns:

Wowow unde erai tu cand eu aveam 13 ani sau cel putin pana in 14 happy tu esti o comora pentru baieti aia 2 laughing esti cel frumos "lucru" care li s-a intamplat e super felie cum sa ai 13 ani si faci chestile astea mai ales cu 2 happy sfatul meu dai bataie inainte si rupeti sentimentele cu amandoi dupa ce timpul va trece si vei creste vei beli ochi si ai sa regreti mai mult decat orice lacrima care va curge din ochi tai eu am incercat sa combin amuzamentul cu sentimentul... descifreaza singura

| Andreutza098 a răspuns:

Ceea ce zici tu nu e iubire draga mea. Ceea ce zici tu e doar dorința de ***.Și eu am o mare dilemă ...nu știu ce carte să-mi aleg pentru lectură.Aș vrea ca la fel să arate și următoarea ta dilemă.
Succes!

| Anaad a răspuns:

Sper din suflet ca a fost doar o incercare de a atrage atentia. Daca nu, sa stii ca nu e normal ca o femeie sa iubeasca doi barbati. Cu siguranta e doar atractie sau respect, sau placere... Daca esti confuza, ia o pauza de la amandoi, cateva zile, si vezi ce simti apoi.

| ILoveHandball a răspuns:

Pai pentru inceput lasa sexul si baietii si ocupate de scoala...ai timp draga mea de sex zeci de ani de zile, si cand ai 2 baieti si nu stii pe care sa il alegi incearca sa ii pui la incercare si sa vezi care te vrea si te iubeste mai mult, oricum nu mai zi la nimeni ce faci ca clar vezi fi vazuta ca o c**va, mai ales ca ai numai 13 ani...

| Alexika23 explică:

Am zis eu ca nu imi fac temele? Mereu invat si imi fac temele. Nu vreau sa par ca ma dau mare, dar nu cred ca am avut media 9, 92 pentru nimic. Nu ma judeca gresit, pentru ca nu ma cunosti.

| Happyjump a răspuns (pentru Alexika23):

Ești bună la învățătură? Felicitări! Dacă ai note mari nu înseamnă că ești geniu, nu te duce mintea că vei deveni mamă la 14 ani.