| zuzu398 a întrebat:

Astazi am vorbit cu fata de care imi place, ma rog de fapt am vorbit cu ea de mai mult timp, trebuia sa iesim de cateva ori dar odata nu a putut ea odata nu am putut eu si acum cand am intrebat-o daca vrea sa iesim m-a intrebat dc tot vreau sa ies cu ea si i-am zis sincer ca imi place de ea, apoi nu a mai raspuns niic. Voi ce ziceti am stricat totul?

9 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Nu. Vorbeste cu ea si veti iesi altadata.

| ChristtineA a răspuns:

Nu ai stricat totul daca i-ai spus ce simti pentru ea, poate sentimentul nu e reciproc si nu a vrut sa te raneasca.

| Matt24 a răspuns:

Probabil ea nu simte la fel.Intreab-o,doar asa poti afla sigur.

| grab a răspuns:

Obtine o intalnire intamplatoare cu ea fata in fata sa vezi daca se fereste de tine sau isi doreste prezenta ta.
O mai intrebi atucu inca o data si daca o da in diverse ia-ti gandul, nu plangeti dupa ele, sunt destule si nu e asta e urmatoarea, ca tramvaiul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a stiut ce sa iti raspunda.
Ori a lesinat de fericire pentru ca si ea simte la fel big grin laughing, ori nu simte acelasi lucru si a preferat sa nu iti spuna, pentru a nu te rani.
Mai caut-o o data sa vorbiti, ca si cand nu i-ai fi spus nimic... daca este rece si distanta, inseamna ca nu te place.
Asta e viata.
Next!
Bafta!

| justsummer a răspuns:

Cel mai probabil te place si ea doar ca nu are curaj sa-ti spuna asta si in momentul in care tu n-ai putut sa iesi cu ea si ai refuzat s-a simtit ranita si acum e derutata si nu stie ce sa spuna asa ca alege linistea. un piculet de rabdare.

| elComandantee a răspuns:

Nu ai stricat totul. Ideea e că ea nu simte acelaşi lucru pentru tine şi că trebuie să treci peste happy

| UngUrU777 a răspuns:

Nu prea cred! Ai fost sincer! Poate si ea te place i-a fost rusine si n-a stiut ce sa zica!

| Fetytza99 a răspuns:

Nu ai stricat, dar fetele nu prea au rabdare, si vazand ca tot amanati intalnirile poate si-a gasit pe altcineva. Si poate nu vrea sa-ti spuna in fata