| zaratu a întrebat:

Buna seara.Cam de vreo 2-3 saptamani am o stare de sanatate cam ciudata imi este somn mereu chiar daca dorm 10 ore pe noapte si ma doare foarte tare capul in partea dreapta? ce credeti ca ar putea fi.Multumesc pentru ajutor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Incearca sa dormi doar 8-9 ore si sa te culci la ore precum 10/11, atunci e somnul cel mai odihnitor. Ai grija si la alimentatie, e posibil sa fie un factor. Daca tot nu inceteaza, mergi la medic.

| corbulalbrosu a răspuns:

Rezolvarea problemei tale deoarece este de natura medicala o poate face doar medicul de familie Din acest motiv trebuie sa i te adresezi lui prima data. Multa sanatate.

| zaratu explică (pentru corbulalbrosu):

Poate sa fie vorba de o tumora?

| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa nu fii chiar atat pesimist, de "prapastios". Discuta neaparat cu medicul de familie, acesta este rostul lui.

| Idkidk a răspuns:

Cred că este din cauza că stai prea mult la PC, da chiar cât stai la PC?

| zaratu explică:

Vreo 2-3 ore maxim