| Marco02 a întrebat:

Ce parere aveti despre Nomad Skybar din centrul vechi? Vi se pare locul potrivit pentru o intalnire? vreau sa invit o fata in oras

1 răspuns:
| Rm12 a răspuns:

Omule, daca-ti ai in cap s-o inviti acolo inseamna ca-ti place locul, nu? Si daca-ti place inseamna ca reprezinta putin din tine, nu? Si sper eu ca vrei ca ea sa te cunoasca si sa fii sincer cu ea. Daca-ti place tie, o sa-i placa si ei, asta daca e sa va potriviti putin la caracter, daca nu-i place, asta e, oamenii au dreptul sa fie diferiti, mai important e cum te comporti cu ea. Funda?