| Vizi112Gl a întrebat:

ce pot ii face cadou prietenei mele de craciun. Mentionez faptul ca are 26 de ani, i-am luat inel, cercei, lantisor..va rog astept parerile fetelor!

7 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Parfum:*

| Vizi112Gl explică (pentru buzeduulci):

Good idea

| buzeduulci a răspuns (pentru Vizi112Gl):

Ah si alege unul dulce, floral. big grin

| SkyPilot a răspuns:

Un lant in jurul taliei happy E super sa iti vina in pat "imbracata" numai cu el happy

| Vizi112Gl explică (pentru SkyPilot):

Prima data cand ti-am vazut lant in jurul taliei.am crezut ca ai chef de glume sarate.dar chiar exista nu'stiam

| SkyPilot a răspuns (pentru Vizi112Gl):

Nu e gluma, crede-ma! Ia unul mai solid. De fapt e pentru amandoi. E mai scump, dar merita din plinwinking Sa il folositi cu cea mai mare placere! big grin

| grab a răspuns:

Intra in sephora si intreaba o gagica din alea care au grija sa nu furi testere, ce iti recomanda pentru 26 de ani si caracterul ei, daca e sportiva, indrazneata, timida, etc... poti sa ii cumperi si o planta de apartament gen yucca, dracena, palmier.