| Unlocked a întrebat:

Buna seara, intrebare pentru fete:Ce va enerveaza cel mai mult la baieti laughing?

64 răspunsuri:
| AllePuffu a răspuns:

Ma enerveaza baietii rusinosi care nu pot lega 2 cuvinte cand vorbesti cu ei. Si ma mai enerveaza baietii tocilari sau cei care au pistrui. Nu stiu de ce, dar mereu cand ii vad rad de ei laughing

| CxVali a răspuns:

Pai. sunt baietii ai aprea rusinosi care nu pot avea o conversatie cu o fata. si sunt si aia prea insistenti care daca sunt respinsi incearaca in continuare si fac anumite gesturi de genu' le pun mana pe fund si d'astea si nu oricarei fete ii plac genu asta de baietii.

| ingerashhhh a răspuns:

Indiferenta! Cea mai puternica si mai dureroasa arma cu care poate fi tratat, pedepsit un om, indiferent fata, baiat!

| Adelina14 a răspuns:

Cel mai mult ma enerveaza daca baiatul fumeaza si nu-mi place daca vorbeste multe prosti.Si foarte mult enerveaza faptul cind un baiat nu se comporta sincer si mai ales daca asta se observa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mandria,superioritatea,falsitatea,minciuna.
Iarasi,urasc cand aud pe cineva injurand, inclusiv un baiat. Horror x_X

| LittleShyDevil a răspuns:

Buna seara! Glumele tampite, atunci cand rade numai el si tu politicoasa razi si tu ca na...laughing Sa creada ca te-ai "prins" de gluma.O seara buna!

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Atunci cand sunt rusinosi...nu trebuie sa fie mai ceva ca o fata. Si...nu suport sa ma minta. laughing

| Nicoleta a răspuns:

Indiferenta, aroganta, vulgaritatea.

| MissmysteriousS a răspuns:

Hei!
Cel mai mult urasc minciuna si superioaritatea, mi se pare o porcarie si ceva destul de estetic.

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Le enerveaza cel mai mult cand esti urat...dar cred ca am mai dezbatut odata subiectul asta

| Otils a răspuns:

Orgoliul,minciuna, tupeul de prost gust.Nu e de mirare ca Dumnezeu ne-a creat pe noi femeile dupa ce si-a dat seama de greseala facuta.tongue

| DeeaD1 a răspuns:

Cel mai mult ma enerveaza faptul ca sunt insala fetele mult.

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns (pentru anonim_4396):

Superioritaea? sa inteleg ca vreti drepturi egale? dar pe timp de razboi de ce nu ati vrut drepturi egale cu noi? rolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru BADBUNNYaruncacubanii):

Sunt baieti care se cred foarte superiori. ''A stii, sunt mult prea inteligent pentru tine''.Am intalnit si deastia si crede-ma, sunt insuportabili.

| CoquineNoire a răspuns:

Ma enerveaza ca isi pun la avatar poza din profil si nu pot sa observ monospranceana.

| greyhound a răspuns (pentru Otils):

Ha laughing

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu babi te inteleg perfect doar ca m-am bagat si eu un pic in seama

| Unlocked explică (pentru BADBUNNYaruncacubanii):

Buna asta laughing)))

| NuMaContrazice a răspuns (pentru Otils):

Dumnezeu nu face greseli. tongue

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns (pentru PamfleticaTotHellenne):

Indraznet doar cu tine sau indraznet cu toate?

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns (pentru Unlocked):

Nu e problema... in orice caz felicitari pentru intrebare ca se strang gagicile aici si stiu unde sa le gaseschee hee

| Unlocked explică (pentru AnalbagBannatPeNedrept):

Ba tu, du-te frate si culcate, ca proces verbal umbla noaptea sa stiilaughing si nu te vad bine.Ia-ti pulanu lu Garcea si du-te invartindute.

| lolly a răspuns:

Orgoliul.

| h3r a răspuns:

Băieții care întreabă ce ne enervează mai mult la ei. E cam greu, câteodată suntem nehotărâte când vine vorba de asta.

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns (pentru AllePuffu):

Si daca nu sunt tocilar am doar cativa pistrui aproape de neobservat si nu sunt tocilar... in ce categorie ma incadrez rolling on the floor)

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns (pentru h3r):

Felicitari sincer meriti fundita... intotdeauna am avut impresia ca femeile nu stiu ce vor laughing)

| Aimèeeee a răspuns:

Plangaciosii, mincinosii. Au multe defecte dar si multe calitati.

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns (pentru DeeaD1):

Da si fetele nu ii inseala pe ei deloc rolling on the floor)