| privatname a întrebat:

Buna seara sau buna ziua, am si eu o problema intima mai aiurea sa zic, cand ma duc la baie sau chiar si cand incerc sa ma masturbez, se inroseste locul pe unde fac pipi si ma ustura foarte tare, ce ar trebui sa fac? Mi-e rusine sa-i zic mamei am 14 ani! Va rog

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Lasa masturbarea si nu se mai inroseste. Of, nu iti doresc sa ai copil, va ajunge pe drumuri.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Să nu te masturbezi, ai 14 ani nu 40 si de acum inainte organele tale sexuale se vor maturiza, lasa le sa se maturizeze si după varsta de 18 ani cauti o prietena si faci sex cu ea.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Deci te ustura si cand urinezi? Daca da, atunci nu este ok si trebuie sa mergi la medic.

| Emilian65 a răspuns:

Incearca sa nu te mai masturbezi si totul va fi ok.

| Paul754880338 a răspuns:

Sa mergi la un medic si mai ales data viitoare sa urmezi cu sfintenie atat de actualul slogan "spala-te pe maini inainte..."

| StancuTomita43 a răspuns:

Cred ca ai o boala numite mestromasturbare care afecteaza spermatozoizii acestia neputand sa fie eliberati cum trebuie