| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca e ceva cam greu de realizat dar sper sa primesc niste sfaturi. Sunt in clasa a 9. a si am 16 ani. Am o colega frumoasa si foarte atragatoare cu un fund love struck. Ne schimbam la comun si baieti si fetele si m.am schimbat cu ea in banca. Eram ultimi in clasa. Eu eram in boxeri iar ea in tanga. I-am vazut, nu stiu cum sa va spun, i.-am vazut savarina asa grasuna, perfecta. Penisul meu era in erectie si se vedea bine prin boxeri... I.am pus mana pe picior dar atat. Suntem in clasa de 5 ani si mai avem asa imbratisari, mangaieri pe fund etc. dar nimic special. Vreau sa o sarut sau poate chiar mai mult. Arata superb. Si sani si totul. Cum o pot face sa fie atrasa de mine? O pot chema in oras sa vorbim etc? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Anastasy a răspuns:

Daca vezi ca ea nu se da in laturi o poti invita in oras dar daca vezi ca nu-ti acorda absolut nici o atentie o privire macar atunci nu fa acest pas ca dupa aia pot sa birfesca colegii de pe urma spuselor ei.

3 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Dacă aș fi în locul ei și al vedea asta te-aș spânzura de lustră...

| saku970 a răspuns:

Mda.adica tu in momentul de fata te-ai indragostit de corpul ei deci chiar nu am cu ce sa te ajut! Eu daca as fi in locul ei in primul rand nu m-as schimba in aceeasi camera cu baieti si nici nu m-as uita la un baiat care s-a indragostit de corpul meu si nu de mine!

| IndescribableChild a răspuns:

Multumim pentru parerea ta sincera despre acea fata si "savarina" ei. Noi cu ce te putem ajuta?