| Merishoor a întrebat:

Buna seara sunt ingrijorat ieri am facut sex cu prietena mea neprotejat de 2 ori dar am finalizat afara nu in ea si dupa 3 ore i-am dat pastila de a 2 zi (Escapelle ). are sansa sa ramana insarcinata? Va rog ajutati-ma sunt speriat.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bravo, felicitari. ti ai satisfacut nevoile de "mascul" si pe urma ai bagat bombe hormonale in ea. un prezervativ costa 3 lei si te scapa de prostiile pe care le ai facut

| corbulalbrosu a răspuns:

Mai iresponsabilule, escapelle nu este mentosan sa-l folosesti pe post de bomboane.Ar trebui sa fiti castrati toti care nu sunteti in stre sa faceti o treaba ca lumea fara urmari neplacute.

| ȘefuLaValută a răspuns:

Sa va traiasca!

| PrettyLiar94 a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta de10767 ori! Nu e gravida! Acum stooop!

| andreeabia123 a răspuns:

În 2010 aveai 2 în teza la mate, în 2014 uite ce făceai, oare pe unde ai mai ajuns acum? happy

| Horatiu007 a răspuns:

Nu ramane insarcinata, stai linistit, nici nu mai era nevoie de pastila de a 2-a zi.

| suntserios a răspuns (pentru Horatiu007):

De unde stii tu, ai stat acolo cu lupa sa vezi ce spermatozoid si a facut treaba?