| Sebastian222 a întrebat:

Bună seara TPU.
Care e diferenţa între Te iubesc mult şi Te iubesc tare? Sau daca există diferenţe.
Mulţumesc şi ofer fundă.

Răspuns Câştigător
| Maly29 a răspuns:

Detaliile fac diferența. când spui "te iubesc tare" o spui cu pofta/ pasiune/dorință, iar când spui "te iubesc mult" nu transmiți aceeași emoție, aceiași starehappy

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Cam acelasi rahat.Te iubesc tare e mai profund, arata o iubire nebuna, in timp ce te iubesc mult arata o iubire asumata, gandita.

| darrio2007 a răspuns:

Cred ca interpretezi gresit sensul cuvintelor. Oricum, vorba conteaza prea putin. Faptele conteaza.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Cu te iubesc tare o vrajesti mai usor pe gagica sa o aduci in pat

| RAY a răspuns:

In ziua de azi e nimic, nu-mi amintesc cand a fost pe bune te iubesc in istoria omenirii, barbati vor sex femeile resurce

| dianainsta01 a răspuns:

Fiecare are limbaje diferite de iubire, nu trebuie sa stai la interpretari, e ok happy