| emmmaaaaaaaaa a întrebat:

Buna seara TPU! Ce credeti ca e mai bine sa faci cand iti place de o persoana, sa ii spui chiar daca a trecut mult timp de cand nu ai mai intrat in contact cu ea sau sa treci mai departe. Cum ati reactiona daca o persoana de la care nu va asteptati v.ar trimite mesaj ca va place?

3 răspunsuri:
| sweetangels a răspuns:

I-ar placea. Dar sa trimiti mai multe mesaje de acest gen (flirty) si pe o perioada mai extinsa de timp ca sa nu pari disperat

| Victor453 a răspuns:

Mai bine spui. Nu stium cred ca as fi foarte mirat!))

| Elena2106 a răspuns:

Eu cred că este mult mai bine daca îi spui si rezolvati impreună. Poate ca si el te place