| WOLFRAM a întrebat:

Buna seara TPU... ce faceti? as dori sa va intreb daca vaplace clipul coloana sonora si ceea ce vedeti deoarece sunt nou in industria youtube... multumesc anticipat, stiu ca pot conta pe voi! http://www.youtube.com/user/cenationwfan?feature=mhee

2 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Frumos, ps ar trebui sa postezi la alta categorie laughing dar nu stiu daca muzica lenta se potriveste cu bataile: box, wrestling, lupte etc. Pune ceva mai vioihappy

| Азбука a răspuns:

Spam! Reclama...