| yoana98 a întrebat:

Buna seara TPU! Cum sa fac sa atrag baieti? sunt cu bun simt, inteligenta, arat bine. Si cum as putea sa cunosc cat mai multi baieti cu bun simt, inteligenti? Va multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| MadagasHardwell a răspuns:

Îmbrăca te atrăgător... asta e primul pas pentru a " ademenii " băieții. După tine numai de tine cum te vei descurca

26 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Voua va plac badboys nu un pampalau ceea ce descri acolo e un baiat bun de freindzone asta e adevarul

| Exilee a răspuns (pentru RAY):

Te simti? rolling on the floor)

| RAY a răspuns (pentru Exilee):

Cam da si nu-i de ras

| corbulalbrosu a răspuns:

Ceea ce doresti tu se numeste loterie. Adica necesita o doza mai mare sau mai mica de noroc.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si eu care ma asteptam de la baieti sa intrebe asta. Pai de obicei baietii vin la fete. Deci nu o sa ai mult de asteptat.
Pana la urma unii sunt atrasi nu neaparat de aceste calitati. Dar e bine ca le ai. De asta o sa gasesti pe cel ce il cauti daca asta vrei. Dar. dar tu vrei multi baieti laughing cu bun simt. Rezuma-te la unul asa si o sa vina.

| LoveSleep a răspuns:

Sunt curios, cât de bine arati totuși?

| yoana98 explică (pentru LoveSleep):

Daca vrei sa aflii vorbim in privat

| LoveSleep a răspuns (pentru yoana98):

Nu vă bateți, pot să vorbesc cu amândouă. Deodată.
Ghici ce mai putem face în 3.

| LoveSleep a răspuns:

Taci că-mi sperii păsărica.

Abia am cumpărat-o.

| LoveSleep a răspuns:

Tu ești băiat?
Pleacă mă. Crezi că facem gay party aici?

| Idkidk a răspuns:

Şi modestă eşti..Mda. Cu modestia asta nu găseşti.winking
1. Renunţă la ''modestie''.
2. Nu fii piţi.
3. Nu fii fata perfectă.

| JustStitch a răspuns:

Sunt un tip inteligent cu bun simt, prietenos, comunicativ, istet, dragut

| blAster85 a răspuns (pentru JustStitch):

Cat ma regasesc in calitatiile talelaughing

| blAster85 a răspuns (pentru JustStitch):

Lasa yoana98 nu fi suparata ca oameni care sa te critice si judece vor exista mereu.Sunt sigur ca e cineva care te place dar nu iti spunehappy

| JustStitch a răspuns (pentru blAster85):

Asa e

| NH4OH a răspuns:

Să nu te mai îmbraci ca o pițipoancă.

| yoana98 explică (pentru NH4OH):

Ti se pare tie ca ma imbrac asa? Nici macar nu ma cunosti.

| NH4OH a răspuns (pentru yoana98):

Îmi retrag acel " mai ", scuză-mă. E mai bine? laughing
Apropo, nici nu trebuie să te cunoască o persoană ca să știe cum te îmbraci. Se vede.

| yoana98 explică (pentru NH4OH):

In primul rand mu mi se vede imbracamintea in imagine si in al doilea rand daca ma dau cu ruj toz pe buze asta nu inseamna nimic. Nu ma cunosti, crede-ma!

| NH4OH a răspuns (pentru yoana98):

Fată, ce am spus după acel "apropo" e scris în general pentru ce ai spus mai sus. În cazul ăsta, văd că te cam simți. Nu am acordat atenție absolut deloc pozei tale, dar atâta timp cât vrei un băiat inteligent, îmbracă-te corespunzător. E un sfat în cazul în care faci asta, dacă nu, să fii sănătoasă.
Ce mai dezvolți atât.

| LoveSleep a răspuns (pentru NH4OH):

Cine naiba te crezi de te iei de viitorul meu 'menaj a trois'?

| NH4OH a răspuns (pentru LoveSleep):

O gagikă care se îmbracă corespunzător!

| DeathOfDreams a răspuns (pentru LoveSleep):

Ce menaj a trois visezi?
Abia-ți iese cu una laughing

| NH4OH a răspuns:

laughing

| SorinelF86 a răspuns:

Baietii inteligenti ii atragi prin inteligenta, comportament de fata buna, si lucruri care va pasioneaza pe amandoi, daca te imbraci provocator ca sa pari usoara o sa atragi celalalt gen de baieti big grin
P.S. baieti inteligenti si cu bun simt sunt destul de greu de gasit in ziua de azi

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Socializeaza!