| laurentiu85 a întrebat:

Bună seara TPU. Vin cu o intrebare la care va rog sa raspundeti sincer. Este legat de relatia intima dintre mine si prietena mea. La primul nostru act sexual nu s a intamplat absolut nimic. Faza fost ca ea s-a speriat foarte tare si nu am apucat sa ducem totul la final si vazand ca o chinui am lasat o balta ( de precizat e ca am stat foarte mult timp la preludiu ). Ea mi a spus ca s ar putea ca hinenul ei sa fie elastic. Nu stiu ce sa zic. Am citit si pe net ( poate problema sa fi fost de la mine ( dar nu cred ). eu unul nu ma consider putin dotat ci un tip normal la cei 14 cm ai mei.

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Lucrul cel mai important este ca fata sa fie relaxata. Folositi un prezervativ si un lubrifiant compatibil, de preferat unul fara arome si solubil in apa. Frecarea se va reduce foarte mult.
Nu spui nimic despre sange si nici despre penetrare, deci nu imi pot face o idee ce s-a intaamplat de fapt. Vezi ca unele fete sunt imposibil de deflorat normal si trebuie sa mearg la bisturiu. Sunt destul de rare, dar cine stie.
Lungimea nu este relevanta in ceea ce povestesti, ci grosimea happy

5 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

E crispată, trebuie să o relaxezi, să o calmezi, să o faci să se simtă în siguranţă şi foarte excitată.
Altfel, degeba îţi pui întrebări şi probleme în legătură cu desfăşurarea futaiului, când fata nu e gata şi porneşte cu preconcepţii.

Ai putea, de exemplu, s-o împrumuţi unuia experimentat.

| corbulalbrosu a răspuns:

De vina in principal esti tu din cauza lipsei de experienta.Nu inteleg ce a cauzat spaima ei care bineinteles i-a provocat crisparea si implicit incordarea blocarea muschilor vaginului care in astfel de situatii efectiv nu permit patrunderea penisului in vagin.In nici un caz nu a fost de vina himenul.Este cu atat mai bine cu cat preludiul este unul lung insa nu este doar atat suficient.Vaginul inainte de penetrare trebuie masturbat cat mai bine pentru a induce relaxarea si umezirea cat mai intensa. In unele cazuri este nevoie de chiar mai multe partide de petting cu masturbare (degetica) fara penetrare, aceasta urmand sa se produca doar cand partenera se va simti chiar ea relaxata si dornica sa fie penetrata.

| Emilian65 a răspuns:

Dupa un preludiu prea lung se poate intampla ca si baietii sa aiba necazuri la efectuarea unui act sexual. Deci acelasi lucru, cred, ca s-a intamplat si la tine.

| SkyPilot a răspuns:

Si noi, si noi! big grin

| Drolja a răspuns (pentru SkyPilot):

Aah, ce băieţi simpatici!