| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara (ziua) depinde cand sunteti pe site asa...Eu am 14 ani si am tot citit de pe TPU.happy am o intrebare la 14 ani penisul meu are 9 cm normal si 14 sculat este normal ...stiu ca la varsta mea ar trebui sa fac altceva dar.sunt foarte curioshappy

Răspuns Câştigător
| ImHereForYou a răspuns:

Bine.uite eu sun fata si nu ar trebui sa ma bag in chestia asta dar.dc pe toti va intereseaza cat de mare sau mic il aveti? Daca o sa te plac o fata intai o sa se indragosteasca de tine sh apoi o sa vada ce ai tu in pantaloni.OK?
PwP

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E absolut normal.

| cosmin21 a răspuns:

O ai chiar mare, norocosule laughing

| zzzzzzz1111 a răspuns:

Sa nu mai tragi de el sa nu se faca mai mare o sa dai lovitura la liceu big grin.

| clausss a răspuns:

Da e normal
winking