| anonim_4396 a întrebat:

Sint doi baieti care ma plac, si din faptele lor mi-au dat de inteles ca trebuie se aleg unul dintre ei.Primul ma pipaie mereu si ma ia in brate(in spate mai exact,ma cara ma intinde pe o banca si incearca sa ma ghidile chiar daca stie ca nu ma ghidil),discutam despre note si ma felicita ca am note bune.Cel de-al doilea nu ma pipaie ma pupa discret pe obraz si uneori pe buze,ma ia in brate si-mi zambeste mereu si-a luat telefon ca al meu aceiasi culoare aceiasi marca.

Ei doi sint prieteni buni, din clasa paralela.

Pe care ar trebui sa-l aleg?

Funda!

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Pe-al doilea, el stie mai bine ceea ce-ti place.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Noi nu alegem ca nu suntem gay ce naiba, alege si tu pe ala cu cont gras in banca

| CozmiNU a răspuns:

Doamne, cum naiba sa ne intrebi pe noi pe care sa il alegi?
Alege pe care il placi mai mult, pe ala care simti tu ca te face fericita ***...

| Nenead a răspuns:

Intr-adevar.

| DoctorOetker a răspuns:

Eu cred ca da happy

| Criminal2 a răspuns (pentru DoctorOetker):

Ce anume?

| AlexDFY a răspuns (pentru DoctorOetker):

Si eu zic tot da.

| Criminal2 a răspuns (pentru AlexDFY):

Eu am intrebat pe care sa-l aleg, ce e cu da-ul vostru, la ce ati raspuns, nu inteleg ce aveti in vedere.