| Loredana96 a întrebat:

Buna,sint impreuna cu un tip de 4 luni.Totul e bine doar ca este o mica 'problema'.E mai mic cu 2 luni ca mine,dar la inaltime e putin-putin mai inalt.Ok sa trecem la tema.In primele 2 luni vorbeam doar pe mess,adica in fata cind ne intilneam ne comportam ca simpli prieteni.Din februarie deja a inceput sa ma conduca acasa,de 8 martie mi-a cadonat un ceas de mana.Ne-am plimbat de mana doar o data,ne-am imbratisat doar odata,nu ne-am sarutat niciodata.Mentionez ca avem ambii 14 ani,si nici unul din noi nu am avut inca primul sarut.Dar eri s-a facut un concurs seara in liceu si dupa aia disco a fost o atmosfera de dans,toata gasca dansam si el s-a apropiat de mine si m-a cuprins de la spate in fata prietenilor.Inima a inceput sa imi bata foarte tare,simteam o mie de fluturasi in stomac,a fost pentru prima data cind a facut asta in fata prietenilor,noi nici fara prezenta prietenilor nu faceam asta.Cind deja sa plecam acasa,eu am plecat la bufet si cind m-am intors era gasca mea,dar el deja nu mai era plecase cu un prieten.Nustiu ce s-a intimplat atunci,de obicei mergea cu mine acasa.Nustiu ce sa cred.Cit despre sarut simt ca se apropie,adica deja e timpul.Eu de la el am inteles ca nu vrea graba dar,primul sarut in curind o sa fie iar eu nu stiu cum sa procedez.Ce ar fi daca voi mi-ati povesti istorioara voastra cind ati avut primul sarut,cum a fost,cine a facut primul pas,de cit timp erati impreuna?
Funda!Promit!

Răspuns Câştigător
| Mirruna a răspuns:

Nu e nimic rau ca a plecat. comportat-te ca si inainte. crede-ma ca e mai bine sa vina lucrurile de la sine decat sa fai ceva doar de dragu' ca odata si odata trebuie facute.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sarutu vine tot cand nu te astepti, lasa lucrurile sa decurga de la sine si in legatura baiatu asta...se pare ca nu vrea sa profite de tine de aceia o lasa mai incet.

| shiningstar a răspuns:

Pfflaughing.primul meu sarut a fost la 14 ani, cu un tip de 17, in prima seara cand m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el. A fost foartee naspaalaughing, pentru ca eu nu mai sarutasem inainte si nici nu prea aveam sentimente pentru ellaughing. Plus ca nu ma asteptam sa fie asa de curandlaughing

| ionut1134 a răspuns:

Sarutul vine cand va iubiti cu adevarat si daca le aratati si prietenilor vostri ca sunteti impreuna inseamna ca te iubeste mai ales ca noi baieti nu prea aratam asta din cauza ca daca le spunem prietenilor "ba sebi sunt cu alexandra si o iubesc"(personaje alese la intamplarewinking ) el incepe sa rada ca iubesc o fata asa am patit si eu din cauza prietenilor n-am mai bagat-o in seama pana s-a despartit de mine dar asteapta sarutul o sa vina incurand daca ai putea sa aranjezi ceva romantic lumanari petale de trandafiri etc... MULT SUCCES!

| 0oBloodyMarryo0 a răspuns:

Paitonguerimul sarut a fost ciudat, m-am simtit de parca totul e altfel...eram indragostita.Primul pas la facut mai mult el, mie fiindu-mi teama...Dar in cazul tau puteti astepta putin, macar pana la 15 ani.eram impreuna de 6 luni.Voi doi puteti astepta inca putin, macar inca 2 luni, 3 luni. FUNDA?