| TeeaBaang a întrebat:

Sper ca ma puteti ajuta! De ceva timp, simt ca toata lumea ma uraste, ma considera nesuferita, urata.De ce? Pentru ca de la un timp ma cert cu toata lumea... Spre exemplu: am scris un comm. la o poza pe facebook gen:"Fata aceea chiar stie sa mearga pe scuter?"(era o poza cu doua fete pe un scuter) Si imi raspunse fata aceea:"Wtf?! ceee? cred ca acel ceva se numeste intr-un fel! AAA. DA! CRIC! CATA PROASTA!"Si mai am un ex. Mergeam pe strada si vine un baiat la mine, eu crezand ca vrea sa ma intrebe ceva, si imi da una peste fata si fuge.(pana la urma baiatul acela s-a intors la mine si si-a cerut scuze)Ma simt ciudata, urata, detestata. Ce se intampla cu mine?! Ajutor!(scuze. categoria)

4 răspunsuri:
| Youcomewithmeinhell a răspuns:

@PcDemon sa se duka la bisercia cea i ma te-ai catolocit?laughing

| TheSpecialOne a răspuns:

laughing Nu se intampla nimic... sunt multe situatii in viata care pot parea dar majoritatea sunt stanjenitoare si dureroase dar pentru a trece mai usor peste ele eu de fiecare data cred ca e vina altcuiva in niciun caz a mea

| PCDemon a răspuns:

Ah, poate ar trebui sa te duci la Biserica. Asta este un fel de deochi, crede-ma! Mi s-a intamplat si mie mai demult, e foarte rau! Ori e o problema adolescentina, ori este un tip de deochi, foarte periculos!

| PCDemon a răspuns:

@aLy Da ma, nu glumesc! laughing Pe bune!
Sunt Ortodox, apropo! laughing