| dalida96 a întrebat:

Spuntimi si mie ce va excita la o fata?

44 răspunsuri:
| usernamealy a răspuns:

Creierul

| unarab40 a răspuns:

Caracterul feminin e cel mai excitant,, nu corpul

| Adrianetc a răspuns:

Eu vreau sa va dati seama oameni buni ca ceea ce va place voua, sani,fund,ochi,buze etc, este practic carne, muschi asezat intr-un anumit fel, intr-o anumita marime, culoare. Trebuie sa va calmati cand vedeti o entitate cu haine stramte care vrea sa atraga atentia, nevoia de act sexual este normala dar daca va ganditi mai mereu la asa ceva cade in extrema de obsedat sexual. Daca va credeti crestini, nu va mai ganditi asa mult la femei/barbati ci ganditi-va mai mult ce o sa se intample cu viata voastra, ce sunteti in prezent, ce trebuie sa schimbati la ea.Va spun doar ca gandirea continua pentru desfranare, act sexual nu este o boala, este un gand demonic, satanic, care va departeaza de Dumnezeu.

| RAY a răspuns:

Vorbitul cand vad cat poate vorbi fara sens sincer ma excita atata de tare ca imi vine sa sar pe ea

| h3r a răspuns:

Branhiile.

| AgathaRo a răspuns (pentru h3r):

Branhiile in caz de e pestoaica (pimperita)
Hahahahhahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhahahahhahahah & hahahaha
Mi-ai bine dispus ziua iti multumesc.

| h3r a răspuns (pentru AgathaRo):

E trecut de 12, deci mâine vei avea o zi bună!

| AgathaRo a răspuns (pentru h3r):

In aceste secunde s-a facut la mine ora 00 big grin

| h3r a răspuns (pentru AgathaRo):

Măcar am mai apucat ceva, deci se pune.
Cald pe la tine, este?

| AgathaRo a răspuns (pentru h3r):

Din pacate ploua de 3-4 zile, temperaturi maximale de 12-15 grade. Nu-i tocmai vreme de plaja.

| h3r a răspuns (pentru AgathaRo):

După cald vine rece. Și oleacă de răcoare nu strică... poate n-o mai ține mult.

| AgathaRo a răspuns (pentru h3r):

Deja vine toamna aici in Norvegia.

| h3r a răspuns (pentru AgathaRo):

Oricum vine...și eu o aștept cu bucurie.
Puteam să jur că ești în Germania, habar n-am.

Foarte fain...

| AgathaRo a răspuns (pentru h3r):

Klein deutsch, acuma astept dupa niste bani de vreo saptamana... Fac o escala in Germania, Koln sa imi schimb gps-ul cumparat anul trecut, urmatoarea oprire o fac in Paris sa ma vad cu fratii mei, merg pana in Bordeaux iau un prieten dupa care ajung in sfarsit acasa.

| h3r a răspuns (pentru AgathaRo):

Drum bun! Să ajungi cu bine...

Alles Gute! tongue

| AgathaRo a răspuns (pentru h3r):

Danke!, poate ne vedem la vreo bere; x ca mi-e o pofta de niste bere dar nu prea imi permit finantele aici, dar sunt si cu covrigul aproape toata ziua in mana.

| h3r a răspuns (pentru AgathaRo):

Acum savurez Ciuc cu lămâie...fac cinste!

| AgathaRo a răspuns (pentru h3r):

Daca nu-i Ciucas de Brasov sau Timisoreana® nu cade bine.

| h3r a răspuns (pentru AgathaRo):

laughing
Contează companiawinking

| AgathaRo a răspuns (pentru h3r):

Pentru un fost sportiv de meserie care degusta in urma cu 1 an 3-4 "flacoane" pe seara, conteaza.

| h3r a răspuns (pentru AgathaRo):

Da nu ești pretențios, ce rost mai are...

| AgathaRo a răspuns (pentru h3r):

Decat sa beau Corona, Becks sau alte marci cu renume asa imi permit sa beau constant. Uite pentru tine pot sa fac o mica exceptie.

| h3r a răspuns (pentru AgathaRo):

Atunci nu mai bem nimic, să fii și tu mulțumit. Asta ca să vezi că nu-s așa rea.
Mai bine băgăm un somn...

| Felys a răspuns:

Ma excit al naibii cand vad lipsa cratime acolo unde ar trebui sa existe

| Duucu a răspuns:

Pe mine mă excită și comportamentul, pe lăngă fund și țățe.
Dar mai ciudat e că mă excită și ochii confused

| greyhound a răspuns:

Picioarele

| AgathaRo a răspuns:

Ce intrebari sunt astea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creierul

| OhGodWhy a răspuns:

Daca stii cum zic!

| Lionsgate a răspuns:

Fundul in primul rand, ar trebui sa fie bombat si buzele!

| suntZeu a răspuns:

Daca stau sa ma gandesc cel mai tare mar excita s-o vad cum isi musca buzele(lucru care indica dorinta) si al doilea lucru ar fi sa stie ce sa faca cu penisu

| w0nderboy a răspuns:

Gleznele, coatele, şi călcâiele.

| alexanonimu a răspuns:

Chiar vrei sa cuceresti pe cinevaq si nu stii cum?

| wrath007 a răspuns:

Formele corpului sunt frumoase la o femeie si de asta le plac barbatilor!

| bunicisibuni a răspuns:

Formele

| Roxxanne a răspuns:

Sunt sigura ca felul tau de a scrie foarte corect gramatical ii excita maxim!

| xXDanXx a răspuns:

Formele : posterior, sani si pasarica (sa nu zic o prostie)

| dalida96 explică (pentru xXDanXx):

Si cum ar trebui sa arate sani, posteriorul si pasarica?

| AngelaMatache892 a răspuns (pentru dalida96):

Sanii ar trebui sa fie ca doi pepeni in sezon de culegere!
Daca fundul nu ajunge la genunchi nu ai facut nimic
Si vaginul ar trebui sa fie curat si fara boli cu transmitere sexuala, dar pana sa te gandesti tu la asta pune si tu mana pe o carte de romana.

| LifeIsFine6243 a răspuns:

Pentru mine personal:
1 sanii ( prefer nici super mari dar nici foarte mici)
2 fundul ( cat de mare se poate)
3 vaginul stramt
4 picioarele lungi si fara slaninahappy
5 buzele cat de cat carnoase
6 par lung neaparat...

| LifeIsFine6243 a răspuns (pentru Duucu):

laughing) nici chiar asa frate; si am uitat sa metnionez ca nu trebuie sa fie grasa lol... fund cat de mare se poate la o fata slaba, gen asa bombat si rotund, nu cat 2 mingi de baskethappy

| mishu22 a răspuns:

Nu pe toti baieti ii excita acelasi lucru! suntem diferiti unul d altul dar toti apreciem um fund care nu e lasat sau niste sini fermi!

| DiabolickM11 a răspuns:

Comportamentulbig grin