| Yosifica a întrebat:

Stiti nume de metin 2 - pentru fete de preferabil saman?

19 răspunsuri:
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Heyhappy...La saman trebuie nume atractive, provocatoare pentru baieti deoarece asta fac samancele:farmeca baietiiwinking...ceva cu sexy ar fi potrivitlaughing. daca totusi nu-ti place poti pune ceva legat de numele tau sau un nume mai modernbatting eyelashes gen WhiteChocolate sau CiocoaltaAerata sau ce vrei tubatting eyelashes.dar gaseste ceva atractiv cu care sa iesi in evidentza. funditabatting eyelashes?

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

BlackRoselove struck,xAimeebig grin,Buffy,BuffRothinking,DeadLove,BlackAngel,k1da,ZoZoLe,LaiLy,Kesha,DeadAhgel...sper sa-ti placa!
Distractie placuta pe metintongue

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Iti mai poti pune si numela CanDy sau xoxo ...nu stiu alte nume, numi vin in minte acum

| Dahliaa a răspuns:

XWildCat, IceKitty, SunRise, Spring Flower, RockMage, PinkAngel, BlackRose, Dulc3, xPureLov3, RedRose.Si cam atat imi vine in minte laughing. Sper sa iti placa.Pa, pa!wave

| Dahliaa a răspuns:

RedRose, BlackAngel, PinkAngel, xPureLov3, IceKitty, xWildCat, Dulc3, CherryX, SpringFlower, TeIubesc, SunRise. Sper ca te-am ajutat!:X.Pa, pa!wave

| Dahliaa a răspuns (pentru Dahliaa):

A si scuze ca am mai scris o data raspunsul atunci mi-au venit in minte laughing

| Dahliaa a răspuns (pentru Dahliaa):

A si RockMage.

| Icss a răspuns:

Bunahappy ToxicLove, Th3G0D, Wadjet, SexySamy4u, IlChu, xYosiiX ...astea mi-au venit pe momentlaughing bafta:*

| Catalin_Gabriel_1986 a răspuns:

Numele serverului: http://metin2insomnia.tk/
Canale deschise: 1
Nivel maxim: 105
Puncte status: 100
Serverul ruleaza 24 ore pe zi. ( este hostat)
Site-ul serverului: http://metin2insomia.tk/
Forumul serverului: Momentan nu
Inregistrare: http://metin2insomnia.tk/
Client: http://metin2insomnia.tk/
Rata experienta:200
Rata yang:200
Rata obiecte: 200
Rata fierarului: normala
Detalii despre server: server pvm hard, mape beta, are 3 evolutii otel - posedata - beta, batalie - triton - beta ( etc... si restul itemelor)
Detalii FARA : 6/7, Lycan, Esearfe, Modate si este FARA DONATII

| StereaCosmin a răspuns:

XSexy...x(numele tau)
SexyCharacter
chiar nu imi mai vin in minte alte numebig grin

| PιтιqααBăăă a răspuns:

Buna draguta, la samance trebuie nume de diva uite cateva ex :

PufuleteMic

FataCreata

FeTitaSexy

DulCineea

fitzedegagica

Beibyyy

AnoNIma

pitiquaaa (sau pitiquaaaLui, pitiquaaaBha, pitiquaaEuu, pitiquaaTha)

Printzesa

Bl0ndaTuaa

OfetitaRea

PoRtoCalaRoz

IlOvEpink

OfataDeVis

CopilaCRAZY

KinderDoLcHe

CapsunaLui

AstaMycaBha

BombonikaRoz

Napolitana

ByeKiTty

FataluiThata

PasTiLaRozz

GaNdAcEl

Ingerash (sau Ingerasha)

ViseColorate

ViSulThau (sau VisulLuiBha)

BiscuiteOreo (sau BiScuDolce,BiscuCoLorAt,BiscuRoz)

BeBitsa (sau BeBitsaSexy,BeBitsaLuiBa,BeBitsaThaa)

PitiTauu (sau PitiLuiMha,PitiaTA,PitiBuaa,PitiBha)

PiticaLUI (sau PiticaTha,PiticaBhaa,PiticaBua)

IliubescBhaa

kissMyLips

CevreiBha (sau CevreiMha,CevreiBua,xCeBUA,xCeMha, CevreiFha, xCefHA)

ceTeHoLbEzI

NebunaTiKa (sau NebunaTiKaBa, NebunaTiKaMa.

piticaNareaer (sau pitiquaNareaer, PitiFaraAer)

TraficDeIdeii

Dr0gulThau (sau drogulLui, drogCyudat, Dr0ulRos,droguLuiFha)

pufuuu (sau pufuulina, pufuTAU,pufuLui,pUFILICA, pufuFHA,pufuBha)

TePisnFreza

DozaDeVise

VacaluMamiBa

takeMEhigh (sau takeMEsmall)

AtRaCtIaTa (sau AtRaCtIaLui)

ßoThOaSa

buburutsa (sau buburutsaLui,buburutsaBha,bubuluiFha,Bubumik,bubuSweet etc.)

luminoasa (sau luminaRea,StingeLumina rolling on the floor, SkyLight,luminaROz [sau orice culoare preferi],SexyLight,PepsiLight)

PepsiSexi (sau ImPepsi,Ilikepepsi,Ilovepepsi,fatapepsi)

cocaGirl (sau cocaCola,cocaLight,colaGirl)

BrunetaTha (sau BrunetaLui,BrunetaSexi,BrunetaBarbi,BarbiBrunete)

Barbii (sau BarbieGirl,BarbiPinkEye,BarbiiLui,BarbiiTha,BarbiiFha,BarbiiSmile)

FreakName

NoName

SmileForMe

KidNebun

MusikMyLife

IngheCuCioco (sau IngheRece,IngheBuna)

ImYouHeart

DouaPuNcTe

UnNimeni

EoSieu (sau TusiEu,TusiEo, EosiThu)

BiNGBanG

CURcuBEU

barbitukka

makkeMeSmile

seccsiiGirl (sau chocolateGirl)

ImissSomeone

rasfatata (sau rasfatataTA,rasfatataMa,rasfatataBa)

butterfli (sau butterfliBHA,butterfliMha,butterfliFha, youButterfli)

EmoGirl (sau emoXfli, SexiiemoGirl,emoDoll,MyStyleEmo,EmoLove,BlackAngel,SuicideLOVE,EmoPunk,DeathLove,EmoBha,TiCiudaImEmo,BlackEmo,PinkEmo,SexiiEmo,EmoGirlBha)

pUnkGirl (sau PunkyAngel,PunkyDoll,PinkyDoll,PinkPunk,BlackPunk,SexiiPunk,PunkGirlBha,PunkGirlMha,Punky,PunkAngel)

Zuza (sau zuzu,zuzabha,zuzubha)

Spirtu (sau SpirtCuCola,SpirtCuPepsi,spirt)

SufletDAngel

PisiRoz (sau PisiMik,pisiAngel,pisibland,pisiRozz,pisiSexi,pisiSecci,pisiMeow,pisiLove,pisiHateDog,pisiwhite,pisibite, pisihang, pisiGirl, pisidolche, pisi...deea [numele tau])

DelicioasaTa

LoveStruck

FitseDeStar

Bombonik

tuitiiii (sau twiti)

BestiaMika

bubbles

PowerPuff

Clopotzica (sau TinkerBell)

namName

SamiLuTati

Ursuletzz

IhaveTalent

BlackPearl (sau ce culoare vrei ...Pearl)

Zambetul

CuriousGirl

IngercuBombo

CiocoToffe

trasnitaa

sufletRanit

sufletIubit

5Element

NatyChoc

OriginalGirl

mentosanie

ciocolata

acadeamara

BloddyHeart

Nuamustata

TotulSAUnik

CubuletDolche

BronZata

FaraVise

ColaCuGheata

suGus

PerfectAngel

LoveCaramel

IamHoty

ParaDise

LipsPink

Dalindaa

MoRena

ChangeWorld

DreAm

FataBunaRau

CeaMaiDulce

DomniSoara

BeBeZapait

Cam atat sper ca sunt destule happy:* si sper ca am ajutat si pe altii happy si sper sa iti placa happy alege care vrei.

| svkLong a răspuns:

MissBuff rolling on the floor

| EffecTdeScena a răspuns:

XLittleBuff, LadyBuff, AngelBuff!

| JusTto_Doar_1996 a răspuns:

Care ma poate ajuta si pe mine cu niste nume de shaman va rog frumos funda :X

| Talpa_Razvan_1996 a răspuns:

Jesika, Iulii, Alexaa, xPufa, qSunShine, xSunshine,

| DansaBunicuBumBum a răspuns:

DeadLove,Buffyx,Lov3,XxSexyOnexX, FuckMe, Ashli, AmyLov3,
astea le-am inventat in 2 minute acum
pe moment happy apropo, ce cauta intrebarea asta la categoria Dragoste Si Sex?

| Danone_Alberto_1997 a răspuns:

Refl3x xxxOMGxxx
RandyRKO
DeadWheat
WheatDead
DeadWheeD Sper Sati Placa Funda PLZ

| Lorelay1515 a răspuns:

MissJulie

| Maria_Ancuta_1995 a răspuns:

Pai...
xWinnie, FaTaSeXy..., xEstera, Fyfiy, PlaCinTa happy happy whts, BunaCiunEa3, si cam atat... straight facehee hee) ok pa :3