| ZambesteRoxyTeIubeste a întrebat:

Buna stiu ca nu am mai postat de mult dar e urgent si ofer fundita si vot!
Deci am vorbit cu un baiat timp de un anisor dupa care ne-am despartit, au fost multe certuri si am mai vorbit cu un baiat timp de 4 luni dupa despartirea de acel baiat de un an si batai intre cei doi..am intrat pe el in seara aceasta pe mess am vorbit multe despre ce s-a auzit dupa despartire despre noi si am vazut si care a mintit si care nu si l-am intrebat daca vrea sa ne salutam macar daca nu putem sa fim amici si mi-a zis ca depinde care face primul pas si i-am zis ca il fac eu prima ca si el a facut ft multi pasi in relatia noastra si l-am intrebat ca daca il voi saluta eu prima va vrea sa ne mai salutam si pe viitor si a zis ca depinde daca sunt cu acel baiat care am vorbit patru luni nu ma saluta decat din ochi. Ce parere aveti? oare mai are sentimente pentru mine? ..MEntionez ca el nu stie ca m-am despartit de acel baiat cu care am vorbit cu el ca sa nu zica ca am intrat pe el numai sa ma impac cu el sau ceva de genul...

4 răspunsuri:
| ღNameღ a răspuns:

Poate nu sunt in masura sa zic eu, o fata de 15, chestia asta. dar. tu stai la picioarele lui.
El va afla ca tu te-ai despartit de ecel tip si. wow, ce coincidenta, tu si fostul v-ati imprietenit chiar atunci.
Cand tu ai spus : Fac eu primul pas ( etc.) - i te-ai supus ca un catelusstraight face
Cand el a spus: Te voi saluta doar din ochi, a fost ceva de genul- Daca il alegi pe el, nu iti mai dau onoarea sa imi fi amicawinking
Uite, eu zic sa iti vezi de tipu ala cu lunile alea 4 sau cum o fi, pentru ca fostul mi se pare narcisist. nu stiu, parerea meahappy.
Pupicihappy

| December a răspuns:

Pai tu saluta-l si incearca sa mia discuti cu el. Poate reusiti sa stati doar voi singuri si sa aveti o discutie mai consistentawinking.

| ZambesteRoxyTeIubeste explică:

Nu depinde de mine...depinde de el daca ma mai vrea.straight face

| 23061991 a răspuns:

Parerea mea e ca tu inca mai tii la el si ai vrea sa te impaci cu el daca e asa atunci ai facut o greseala. daca mai tinea vreun pic la tine nu tinea seama de certurile voastre si te saluta.iti spun din proprie experienta daca se impaca cu tine e pentru a se razbuna, pentru a avea el ultimul cuvant si ai sa suferi inutil eu te sfatuiesc sa te gandesti bine inainte de a face un pas... sau mai bine lasa-l sa faca el primul pas, dar nu prea cred ca o sa-l faca...