| yonel321 a întrebat:

sunt baiat am 14ani. mie imi place de o fata care ea e clasa a noua, iar eu sunt a 8a. ea are gagic. dar eu atuncia cand iese cu mine si prieteni mei, eu o iau d mana, ma joc cu ea, o mangai pe par. iar ea numi spune nimica, adica numi spune ia ma mana dp mine, sau lasa-ma in pace.eu vreau sa o sun, sa vb cu ea la tel. dar. nu stiu cum sa incep, sau despre ce subiecte sa vbim. spuneti-mi ce ati face in locu meu.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca are prieten mai bine ai lasa-o si din cate vad este o usuratica, sa-i zici hai la pat si vine fara sa-ti zica da. Daca era cu tine si altul ii facea ceea ce ii faci tu acum te-ar insela si nu ti-ar placea.

| Dimineata a răspuns:

Poate ca va place pe amandoi, si nu se poate decide si nu schimba nimic. Da de ce nu, ai putea sa o suni, eventual sa oinviti la un suc, iar daca spune ca are prieten, spune'i ca doar ca amici si ca te plictisesti sa ca vrei sa iesi afara si momentant te'ai gandit la ea atat. Pe parcurs daca chiar te place poate o sa fiti mai mult decat amici.
Totul e in mainile tale. Bafta!

| Sp1kE a răspuns:

Sincer...Nu are dreptate aici.Si eu am o prietena care e tot a 9a, eu a 8a si tot asa facem dar ea prieten n-are si oricum nu inseamna ca daca are prieten si te lasa sa te joci cu ea e o usuratica cum zic altii. Daca vrei sa o suni, suna-o si intreab-o si tu ce face, cand vine pe afara si vorbestei despre c simti pentru ea.Adica daca o placi. Spune-i direct fara teama si vezi ce spune si ea.big grinbig grinbig grin\:m/