| FaraNume1245 a întrebat:

Sunt baiat si am 14 ani si imi place de o fata de varsta mea. Ne vedem destul de rar pentru ca eu merg de 5-6 ori pe an la bunici (care sunt la 80km de unde locuiesc eu). Am observat ca si fetei ii place d mine, dar relatiile la distanta nu tin. Intrebarea mea este daca are rost sa fac o relatie cu ea?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Are rost, nu-ti strica sa ai si o iubita la bunici, dar ...esti in stare pentru asa ceva?

| FaraNume1245 explică:

Trebuie sa fiu in stare sad

| xCriis a răspuns:

Am avut o relatie la distanta timp de 7 luni, si a mers totul ok, insa cand ne-am intalnit, ceva s-a intamplat si ne-am despartit. Stiu este foarte ciudat. Nu vreau sa te influentez, afla mai multe despre fata, afla daca merita sa pui suflet pentru ea, si apoi vezi daca are rost. Baftaa!