| adasadas a întrebat:

Sunt baiat si am 15 ani. Problema este ca nu sunt atras nici de fete nici de baieti. Ce pot face in privinta asta?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu e nimic anormal, timpul tau nu a venit inca. Nu ai nici o graba si deocamdata ai o problema mai putin decat cei de varsta ta. Odata cu "atractia" apar si problemele si aproape sigur vei suferi si tu pentru cineva care nu impartaseste sentimentele tale. Nu face nimic, o sa vina de la sine.

8 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

Laba.

| neutrino a răspuns:

Nu-I bai, nu-i nicio graba.

| Alcyon a răspuns:

Nu e nevoie sa faci nimic. Toate la timpul lor.

| anonimguy3 a răspuns:

As numi asta anti-social. Cum drc tu nu esti nici gay nici hetero? o.o E imposibil daca imi zici ca esti de animale e clar.

Răspuns utilizator avertizat
| Sxx a răspuns:

Nu are cum laughing)
M-a făcut sa râd întrebarea ta...E "aproape" imposibil, încearcă să-ți dai seama singur de asta!:.

| EchoDemon a răspuns:

Pai poate ca nu a venit timpul. E mai bine asa cred. Eu mi-as dori sa nu-mi placa de cineva. bucurate cat mai poti.