| Crisbujor a întrebat:

Buna sunt corina.acum 5 luni am chnoscut un baiat frumos blond ne intelegeam bine pina cind a vrut sa fac sex cu el, dar eu am refuzat, iar apoi dupa citeva luni2, 3 luni ne-am certat si apoi peste 2 luni iar ne-am impacat, dar apoi in clasa lui a venit o fata noua care ii placea de ea, iar acum iarasi ne-am despartit si nul pot convinge sa ne impacam. Dati-mi va rog un sfat.Sa ma impac cu el sau sa il fac gelos sa-mi gasesc alt baiat?

7 răspunsuri:
| dydyyyy a răspuns:

Mai fata vezi ca a inceput tom and jerryla tv laughing cati ani ai u? mai mult de 10 ani nu cred ca ai. voua la varsta asta va arde de sex hai de parintii vostrii care va au asa prosti.

vrei sfatul meu sincer da? OMOARA-TE!

| toygirl a răspuns:

Eu cred ca nu ar trebui sa te-nkini la el si sa te rogi sa va impacati! mai bine sa-i arati ca fara cel tie iti este mai bine, si atunci elpoateva intelege greseala...ar fi trebuit sa te ivesti kun baiat in fata lui...sal faci gelos si cu kit mai mult il vei face gelos cu atit el va vrea sase intoarca la tine, nu-i arata ca iti este rau farael.succces =)

| eusiatat_9429 a răspuns:

Nu il mai contacta, iar daca tine cu adevarat la tine o sa te caute si o sa iti ceara sa va impacati, daca el nu incearca nimic... trage si tu concluzia (nu imi place sa dau vesti proaste)

| DenisaBiluta a răspuns:

Da`l incolo de fraierhappy Cati ani ai fetita?batting eyelashes

| lavinia_7948 a răspuns:

Sa-ti gasesti clar altu! pai ce-i in casa aialaughing)? va tot certati si impacatilaughing) sti cum e baietii sunt ca sosestele dupa ce le porti un timp se imputlaughing) asa ca mai schimba si u placa:*

| RazvanStefan a răspuns:

Dydyyyy ai grija ce zici ca poate maine poimaine vezi la ProTV o stire de genul : FETITA DE 10 ANI S-A SINUCIS DIN DRAGOSTE. lol. cine stie cei crapa capul copilului laughing

| Nicu20005 a răspuns:

Are 10 ani uitati-va in poza ei nu vedeti cat de mica e