| lovely8 a întrebat:

sunt cu un baiat de aproape 4 ani si am impresia ca ma insala, nu stiu cum sa fac sa aflu; mai multe persoane mi-au spus ca l-au vazut in compania unei blonde; el imi zice ca e doar amica lui, dar nu stiu cum sa aflu daca este ceva intre ei ca sincer nu prea il cred; va rog ajutati-ma. multumesc :*

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Eu nu aş fi de acord să fie mereu in compania unei fete care se presupune a fi amica lui. Şi chiar dacă ar fi să fie amica lui, ţie îţi convine să iasă mereu cu ea? Lumea are gura mare, si peste ceva timp vei fi întrebată dacă mai eşti cu el, deoarece este văzut de toţi aproape mereu în compania altei fete decât cea care se presupune a fi iubita lui. Este vorba de 4 ani. Îl înţeleg într-o oarecare măsură, dar nu ştiu dacă vei fi mulţumită să afli că îţi dă papucii, pentru că s-a săturat de relaţie, si îi place blonda. Vorbeşte cu el, si propune-i să iasă mai rar, sau chiar deloc cu acea fată, aşa vezi cum reacţionează. Dacă are o reacţie urâtă, înseamnă că s-a ataşat într-un fel sau altul de ea.Ai grijă de tine şi de frumoasa voastră relaţie!

pa, pa.

| Cristyn a răspuns:

Draga mea sa-ti spun ceva... tu sti ca el te inseala, dar refuzi sa accepti acest lucru.Nu exista prietenie intre un baiat si-o fata intodeauna se ajunge ca ba lui sa-i placa de ea, ba ei. Tu in sufletul tau sti toate zvonurile sunt adev., dar refuzi sa crezi.Las-l nu te merita. Iar ca sa te convingi si din p.d.v.vizual ia urmareste-l intr-o seara cand iti sp.ca ta in casa sau iese cu baieti.Nu te mai minti singura.