| Alexa118 a întrebat:

Buna
Sunt cu un băiat de câteva zile, înainte sa fim impreuna eram foarte apropiați, ne purtam ca si când am fi iubiți si colegii din clasă credeau ca suntem, iar acum ca suntem, este distant si mereu tindem sa ne certăm.
Mai mentionez ca suntem in aceeași clasă. Help mee guys

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sunteti copii, va comportati ca niste copii

| corbulalbrosu a răspuns:

Incet incet, in orice cuplu chiar si foarte bine "sudat", incepe sa se instaleze rutina, obisnuinta, lipsa de interes, irascibilitatea sentimente care apar dar sunt greu de inteles/acceptat ca se datoreaza in mare masura din cauza pierderii "libertatii" totale.

| neutrino a răspuns:

Asa iubeste el: o zi, doua, dupa care ii trece. Nu degeaba nu este indicat sa-ti faci iubit un coleg de clasa.

| R0R0 a răspuns:

Oh!
Cred ca nu trebuia sa oficializati relatia.
Adica sa nu va considerati iubiti, dar sa fiti