| Chiriac_Ionel_1972 a întrebat:

Buna sunt fata am 14 ani si ce credeti? daca baiatul pe care-l plac a zis,,ma sa vezi ce vis am avut aznoapte vaiiiiii ce urat a fost,,iar un coleg a zis,,ia zi ua ce vis ai avut,, si el a zis nu ca-i prea urat...,, s-a oprit putin din spus si a zis,, daca ma gandesc a fost chiar fain,, si s-a uitat la mine provocator si dulce.CREDE-TI CA MA VISAT PE MINE SI CINE STIE CE ALTE PROSTII?
fiti sinceri si fara raspunsuri aiurea
VA MULTUMESC MULT

12 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Eu cred ca nu te-a visat pe tine ci a visat ca facea sex cu alta.Din aceea nu a putut sa-ti spuna tie ce a visat.

| Chiriac_Ionel_1972 explică (pentru Emilian65):

Dar nu mie la coleg plus ca mai erau si alti copii in preajma lor si eu ev

| loveM a răspuns:

Vorbeste cu el, fa-ti curaj si intreaba-l daca ii place de tine sau nu.
doar asa poti afla sigur. nu te mai lua dupa semne dintr-astea va unele pot sa fie interpretate gresit.

| Chiriac_Ionel_1972 explică (pentru loveM):

Dar nu-mi va spune

| loveM a răspuns (pentru Chiriac_Ionel_1972):

Ba da... de ce nu ti-ar spune? daca te place atunci poate o sa fiti impreuna, daca nu atunci o sa iti spuna ca poate are impresia ca il stresezi.

| CuieMoco a răspuns:

Esti fata si te numesti Chiriac Ionel. Fain de tine.

| Chiriac_Ionel_1972 explică (pentru CuieMoco):

sunt fata si mama logat cu facebook-ul tatalui

| CuieMoco a răspuns (pentru Chiriac_Ionel_1972):

De ce ar avea tatal tau cont de TPU? rolling on the floor

| Chiriac_Ionel_1972 explică (pentru CuieMoco):

Eu am facut cont de TPU pe numele lui fara sa stie

| Chiriac_Ionel_1972 explică (pentru Chiriac_Ionel_1972):

Prostu draculu'

| Ioana_Anghelescu_2000 a răspuns:

Eu zic sa-l întrebi daca te place sau nu, dar cel mai probabil este sa nu te placa chiar daca s-a uitat provocator si dulce.Multe fete isi fac sperante doar din niste priviri.