| anonim_4396 a întrebat:

Buna, sunt fata am 17 ani. Deci, de ceva timp am inceput sa ma masturbez dar nu imi reuseste. Am incercat diferite pozitii si metode, dar tot nu simt placere ci doar discomfort. Ceva sfaturi?

5 răspunsuri:
| GouDidodino a răspuns:

Ia o banana si pune un prezervator pe ea si apoi foloseste-o

| LionTrap a răspuns:

Uita-te la porno marsturbation

| Ager1977 a răspuns:

Sex prin telefon ..ai auzit de asa ceva? Eu unul cand m.a sunat o fată și mi.a propus asa ceva ...chiloței mei erau uzi tot!

| Anonima501 a răspuns:

Stai pe spate departeaza picioarele, miscari line in fata si in spate pana iti intra degetele in vagin, apoi bagi pe rand cate un deget, apoi doua, trei si cat mai adanc o sa simti placere maxima dar adanc cat mai adanc si mai multe degete si miscari line bagi scoti apoi rapid. Daca nu incearca cu vibratorul electric o sa simti placeeere daca nu merge incearca cu o un penis adevarat?‍♀️

| Sarraaaa4 a răspuns:

Cam ciudat că o fată de 13 ani te învață să te masturbezi, dar ok
Așează.te pe spate (sprijinjtă de ceva) cu picioarele desfăcute.
Nu te atinge nicăieri. Intră pe un site porno și uită.te la ceva ce îți provoacă plăcere. Cam pe la mijlocul videoclipului introdu.ți un deget în gură, umezește.l, apoi masează.te pe clitoris lent (deja vei fi udă + degetul ud omfggggg, eu mor de senzația aia) apoi îți poți băga 2/3 degete în vagin. (mie îmi intră 2) happy, contează doar să fie adânc. Adânc rău laughing. La mine de obicei durează vreo 30 min. Succes.
Funditz?