| anonim_4396 a întrebat:

Sunt imlreuna cu iubitul meu de 3 ani jumatate. Nu am vazut niciodata relatia dintre doi baieti, sa zic asa, doi prieteni, cum vorbesc, ce discuta, insa am vazut pe Facebook niste conversatii cu prietenul lui(zice ca e cel mai bun. Noi 3 nu am prea iesit impreuna) in care il intreba, ma scuzati ca scriu asa, dar asa vorbesc ei. O faza, inainte sa mergem la mare ii spune prietenului vino cu o bunaciune de aia sa imi planga si mie ochii un pic, o alta faza, a mers la munte cu 2 prieteni, eu nu am putut sa merg, dar erau si persoane necunoscute, fete, baieti. Si ii trimite prietenului o poza cu el si un prieten langa el in masina si o fata, si inca doi baieti, si ii spune ce m-ar fi f. zdreanta aia mica, dar e mare, e cat mine iar celalalt la valoarea ta e urata aia, ii raspunde era singura zdreanta, iar prietenul a, da, tu esti fidel, al meu raspunde pu. sunt mai multe faze de genul si nu inteleg. o fac pentru distractie, la misto, sau? V-am zis.
nu stiu cum e o relatie de asta intre cei mai buni prieteni dar cand am citit m-am simtit groaznic, nu imi place sa stiu ca vorbeste asa. Nu stiu ce sa ii spun, cum sa reactionez. Exagerez eu? Spuneti-mi, va rog

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Discuțiile private ar trebui să rămână private. Așadar, tu nu ai ce să-i spui, dacă nu vrei să cazi prost.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuzati-mi greselile de scriere, astept raspuns, va rog, cu parerea voastra, chiar nu pot vorbi cu cineva si totusi nu stiu daca gresesc sau n, daca exagerez sau nu, dar m-a durut cand am vazut...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu imi scrie nimeni...

| kandaraki a răspuns:

Exact, discutiile private sunt discutii private. atata timp cat se comporta frumos cu tine, nu te inseala nu ai de ce sa te plangi. NU TREBUIE sa ii citesti mesajele private, e urit din partea ta

| Xelon a răspuns:

Pari o fata buna si sensibila, chiar nu pricep de ce stai cu un om care vorbeste asa, iti este frica sa nu ramai singura?
Nu ai motive sa stai langa un om care nu te face fericita, parerea mea sincerea este ca tipul este un badaran.
Tu faci cum crezi, dar s-ar putea sa regreti mai tarziu.

| Eduard196 a răspuns:

Nu exagerezi deloc. Incearca sa ii spui despre asta si in functie de cum se va comporta continua sau rupe relatia cu el