| NoFkinName a întrebat:

Sunt la profil Economic si as vrea sa ma transfer in a 10 a
la un alt liceu, la Filologie. Am avut media de admitre sub cea a clasei de Filologie, dar media din a 9 a, mai mare. As avea sanse sa ma accepte? Stiu ca trebuie sa dau niste teste, pentru ca se schimba profilele.
-Scuzati categoria, dar am nevoie de raspunsuri. - :]

1 răspuns:
| ZambetulNebuniei a răspuns:

Scuze, ca nu te ajut, dar sunt fix in aceeasi situatie, doar ca eu doream la stiintele naturii (o sa incerc si eu la finalul anului). Sanse ar trebui sa ai cat timp ai media mai mare decat a ultimului din clasa de la liceul unde vrei sa te transferi. Sa nu uit ar fi bine sa ai media peste 9.

Bafta!