| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt noua aici si vreau sa va pun o intrebare: am trecut printr-o perioada cam grea cu despartii amenintari etc si ma ajutat mult un baiat si m-am indragostit de el dar nu stiu daca el ma place sta mereu cu mine, zice ca sunt frumoasa, sexy draguta, si ma ia mereu in brate si mi-a zis ca ma iubeste dar nu stiu ce sa cred ma iubeste? dati-mi si mie niste idei cum sa procedez ca sa aflu va rog mult

4 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Tu ce crezi, rasplata ce esti asa naiva.

| DrPedobear a răspuns:

A fost umarul pe care ai plans, ti-a fost alaturi in momentele grele. E greu sa-ti dai seama ce urmareste: ori tine cu adevarat la tine si vrea o relatie, ori profita de perioada asta a ta de slabiciune in care te simti singura, parasita, etc doar pentru a te baga in patwinking

| piktor a răspuns:

Intreaba`l big grin
nu`i chiar asa greubatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai putea sa il intrebi. dar daca tie rusine, cum se intampla la majoritatea fetelor, ai putea sa rogi o colega sa vorbeasca cu el si ar fi mai bine. o persoana cunoscuta lui, deoarece ar fi cam ciudat sa vina o fata/baiat la tine. si sa te intrebe daca il placi pe nu stiu cine. daca iti face complimente de genul acela mai mult ca sigur te place. sper sa reusesti.succes