| Katherrine a întrebat:

Sunt o fata de 16 ani.
Acum ceva timp am cunoscut o fata.Bine,o stiam de mult timp, dar doar acum am facut personal cunostinta cu ea.De cand am vorbit cu ea, ma atrage foarte mult.De cand ne-am cunoscut nu era zi sa nu vorbim.Intr-o seara am zis in "gluma" catre ea ca am putea fi impreuna.Ea a acceptat razand, iar eu i-am zis ca nu glumesc. Urmatoarea data cand ne-am vazut a venit la mine si am sarutat-o.Acum suntem impreuna de ceva vreme.Inainte eram mereu trista din cauza baietilor,am avut multe relatii, dar toate au fost pe interes.Cu toate aste nu mi-am inceput voata sexuala.De cand sunt cu fata asta,sunt foarte fericita,niciodata nu am mai simtit asta pentru cineva,pur si simplu nu pot sa stau fara ea, o iubesc foarte mult.Nu credeam ca pot sa iubesc atat de mult pe cineva.Insa peste cateva luni ea pleaca in strainatate,la cea mai buna prietena a ei, care a fost candva si a mea si care e lesbi.Sunt suparata ca o sa plece, dar sunt si mai suparata ca merge la fata aia.Sunt constienta ca lucrurile o sa se schimbe.Ea a zis ca pe mine m-a iubit cel mai mult si ca nu o sa se schimbe nimic, dar nici ea nu se crede.Ea pleaca la aia si eu o sa sufar iar.

9 răspunsuri:
| Diavolulestefemeie a răspuns:

Interesanta povestea happy

| asul10 a răspuns (pentru Diavolulestefemeie):

=]]]]]]]]
Chiar ca.
Pacat ca n-a fost nici o intrebare, doar un alt caz.

| Doub a răspuns:

Penibil.

| SkyPilot a răspuns:

Asta e viata. Va trebui treci peste momentul dificil si mai apoi sa iti gasesti alta prietena. Tine-te ocupata o vreme, timpul rezolva totul.

| Țoglă a răspuns:

Care-i întrebarea?

| Sportfreak a răspuns:

Si intrebarea ta este?

| Valy9999 a răspuns:

Da-ti doua palme si trezeste-te!

| Plesca_Petrica_1980 a răspuns:

Dar ai avunt contact cu un baiat? incerca unul poate o sa te schimbi eu sincer nu-mi plac gay si lesbiene pentru mine este ceva urat. E viata ta.