| mariusstrebeli a întrebat:

Buna sunt un baiat de 14 ani si am o intrebare parintii mei au fost plecati vreo 2 zile de acasa si am ramas cu prietena mea acasa si a mfacut sex (cu prezervativ e buna la pat rau fata tot de 14 ani) si vreau sa stiu daca are ceva si daca ma afecteaza multumesc

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Nu are cu ce sa te afecteze daca ai facut-o protejat, daca ea a fost de acord si nu ai intalniat alte probleme

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ati facut prostii asa devreme, emotional te-a afectat placerile ei.

| Emilian65 a răspuns:

Cam devreme ati facut sex(14 ani). Totusi este bine ca ati facut sex protejat.Asta inseamna ca erai pregatit pentru sex, din moment ce ai avut prezervatv la indemana.

| Alcyon a răspuns:

La 14 ani, singura ta preocupare trebuie sa fie SCOALA.

| NameHarris a răspuns:

Ba tu ne minti!

| Green66 a răspuns:

Îți va afecta bugetul, acum vei cheltui banii de buzunar pe prezervativebig grin

| 1cristian1990 a răspuns:

Da-mi-o si mie o noapte daca tot o lauzi asa! Totusi la varsta ta ar trebui sa te procupe si altceva, in afara sexului! Nu te afecteaza cu nimic doar ca mai ai un gand pe cap si trebuie sa il satisfaci, pot fi provocate mai multe ganduri de aici, atata tot!

| Lorde92 a răspuns:

14 ani! THIS GENERATION GOD! Sa fim seriosi nu cred ca un prezervativ incape pe un penis de 14 ani e prea mare prezervativul. Si cum ati cumparat voi prezervative daca sunteti minori sau le-ati luat din dulapul parintilor? La 14 buna la pat, hai ca asta deja e caterinca...

| somebodythatiusedtoknow a răspuns:

Nu te afecteaza cu nimic. Doar ca abia ti-ai facut buletinul si tu faci sex imediat ce pleaca ai tai de-acasa? Nu vreau sa-mi imaginez unde o sa ajungi in felul asta...

| mariusstrebeli explică (pentru somebodythatiusedtoknow):

Dap nu-s nebun

| somebodythatiusedtoknow a răspuns (pentru mariusstrebeli):

N-a zis nimeni ca ai fi nebun, doar ca e cam deplasat. Esti doar un pusti ce ar trebui sa mai copilareasca, ai doar 14 ani

| mariusstrebeli explică (pentru somebodythatiusedtoknow):

Eu am scris asta la misto sa vad ce zice lumea n-am facut asea cv

| somebodythatiusedtoknow a răspuns (pentru mariusstrebeli):

Inseamna ca n-ai ce face in fata calculatorului laughing citeste ceva, e mai util decat sa pui lumea la incercare pe TPU

| mariusstrebeli explică:

Dau funda