| LaVieEnNoir a întrebat:

sunt un tip tanar care are o fantezie pentru picioarele fetelor numita foot fetish.Problema este ca nu gasesc nici o fata care sa accepte stilul meu sexual. Oare chiar nici unei fete nu ii place?

Răspuns Câştigător
| BEATRICEMARIA007 a răspuns:

Mie imi place fantezia ta.

12 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Pai si ce vrei sa ii faci fetei asa de oribil incat sa nu vrea? Vrei sa o lingi pe picioare, sa ii tai unghiile, sa ii mirosi ciorapii murdari....nu pricep!

Răspuns utilizator avertizat
| Masochistul12 a răspuns:

Probabil se gadila la picioare si de asta nu te lasalaughing)) e putin ciudat, o sa te creada obsedat sincerlaughing) mai bine renunti la asta si dai cu limba "altundeva" daca intelegi ce zic laughing)

| BEATRICEMARIA007 a răspuns:

Si ce le faci la picioare?

| LaVieEnNoir explică (pentru BEATRICEMARIA007):

Imi place sa le masez, sarut, ling...lucruri inofensive.

| BEATRICEMARIA007 a răspuns (pentru LaVieEnNoir):

De unde esti?

| Drolja a răspuns (pentru LaVieEnNoir):

Spele, epileze, încalţe, contempleze, să se masturbeze şi incite privindu-le sau în faţa lor, să le atingă în diferitele poziţii sexuale care să le implice (cum ar fi poziţiile scissors), etc.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru BEATRICEMARIA007):

Este din Cluj napoca dar a facut el ceva si administratorii i au suspendat contul pe timp nedeterminat, deci te a lăsat cu ochii in soare cum se zice, il asteptai sa vina sa ti pupe tălpile? laughing

| LaVieEnNoir explică:

...sunt normal, fac sex, prefer un preludiu care sa ma incite, de epilat nu e cazul meu, imi plac picioarele ingrijite, nu am incercat pozitii pana acum