| rebisor1234 a întrebat:

sunt virgina si as vrea sa ma masturbez intr-un fel mai excitant, pana acum imi mangaiam vaginul si sani, am folosit si dusul insa vreau sa ma masturbez in alte moduri deci daca aveti idei puteti sa ma ajutati si pe mine? Si stiu ca multi o sa imi spuneti ca de ce as vrea sa fac asta insa sunt foarte constienta de ce imi doresc!
Dau funda! :*

13 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Cu un cactus

| darrio2007 a răspuns:

Mai degraba esti inconstienta de ce iti doresti. Nu ai prieteni cu care sa iesi la o plimbare, la un suc etc?

| JustStitch a răspuns:

Pune pe cineva sa iti faca un oralwinking

| Lorena7712 a răspuns:

Eu zic sa faci chestia asta cu un baiat, nu cu alte prostii. O sa fie mai bine, ai sa vezi.

| aleku22 a răspuns:

Vrei mai multe vorbim în privat lasa-mi un id de mess dar fii serioasa fara jocuri pup

| doctorul71 a răspuns:

Prietena mea m-a rugat sa cumpar o trusa cu ustensile pentru asta... a meritat. Daca vrei sa incerci...

| Jakind a răspuns:

Poti sa faci asa, sa te cureti la zona anusului si sa incepi sa iti bagi lucruri in fund, in timp ce esti in cada! Curata-te bine, poti sa cumperi un dildo ori ia-ti un fruct sau un corector cu pasta (partea cealalta a corectorului ) si daca ai doua, unul in anus si usor usor in vagin, dupa freaca-ti vaginul tare tare. Poti sa iti iei si chilotii si sa ii lingi si chestii de genu vezi tu. :**

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Jakind):

Mamă ce obsedat esti

| VibeTrix a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Mooooooooor

| IustinZavateMasturbix a răspuns:

Nu trebuie sa te masturbezi o data ce esti frumoasa si atragatoare. Da-te de langa baiatul pe care il placi si instant o sa simta flacara in pantaloni

| rebisor1234 explică:

Aș vrea să imi introduc ceva lichid in vagin sau chiar putin mai gros sum ar fi ulei dar nu am iesi

| rebisor1234 explică:

Idei*

| Abc1234567 a răspuns:

Un dildo in vagin si gata