| cycyna a întrebat:

Buna t p u as dori niste statusuri de dragoste toti au crezut ca ne-am despartit de fapt asta am lasat noi sa se inteleaga dar acum am vrea sa revenim cu un mesaj dur de dragoste ca sa inteleaga ca noi ne iubim!

5 răspunsuri:
| GenesisXD a răspuns:

Hei, nu trebuie sa-ti pese de parerea celoralti daca ei cred ca v-ati despartit sau nu..Chiar nu conteaza, e problema voastra, nu aveti nevoie de mesaje de iubire, iar daca va comportati ca un cuplu, imbratisari, saruturi, asta e ceea ce conteaza, voi radiati de fericire, iar ceilalti vor vedea acest lucru, trebuie doar sa fiti voi si sa nu incercati sa impresionati.happy

| paulalove a răspuns:

. Te-am cunoscut in zi de toamna
Cand totul m-i se parea pustiu
Si m-am indragostit de tine
Fara sa vreau, fara sa stiu.
Te aseman unui soare
Ce pluteste lin pe cer
Iar eu fiind intinsa mare
O singura raza-ti cer;
O raza plina de iubire
O vorba dulce si un sarut
Sa pastrez ca amintire
Tot ce-am trait sau am avut.
Iubirea noastra-i vantul
Ce adie oftand
Iar de ar fi sa nu mai bata
As mai avea un gand;
Sa fi tu fericit
Cu sau fara amintirea mea
Si eu... Oriunde as fi
Sa-ti pazesc dragostea!
Asta e tot ce as vrea :*
sau...
iubirea nu moare niciodata iar dragostea continua chiar daca e ascunsa de ochii lumii...

| LivingDead a răspuns:

Ce ma mori virgina acum si vrei prieten ce te grabesti asa?

| cycyna explică (pentru LivingDead):

Cred ca nu ai citit bine mesaju noi nu ne-am despartit asa ca daca tot doresti sa iesi in evidenta cu nise afirmati negative te-as ruga sa citesti mai bine

| cycyna explică:

Va rog am nevoie urgent!