| xDirectioner5 a întrebat:

toti prieteni zic ca un baiat de la mine din clasa ma place, si eu il plac pe el. Dar sunt zile in care vorbeste mult cu mine si unele in care abia scoate doua vorbe, ma place, ori nu? Categoria nu e cea potrivita, dar alta nu e.

6 răspunsuri:
| OodanteoO a răspuns:

Pai convinge-te, dar nu direct te duci la el cu mainile in jos:,, Ma placi oare?'' in nici un caz exclus varianta asta! Deci trebuie sa petreci un timp cu el dar sa nu observe colegii tai deoarece se baga fara sa stie ce este intre voi.In al doilea rand trebuie sa il arati ce sentimente ai prin metode diferite cum ar fi:Nu incetezi contactul vizual, mereu zambesti indicandui o stare de bine, ii pui mana pe umar si il sorbi din priviri, razi la guleme lui, etc.In al 3 rand daca nu face el primul pas de teama inspirai incredere, compasiune, SPER CA TE-AM AJUTAT DACA NU IMI PARE RAUsad

| Florisa a răspuns:

Apropie-te de el ca o prietena si vei simti daca te place.

| Urinak a răspuns:

Da

| Uratul01 a răspuns:

Vorbeste cu tine in zilele in care e excitat! fa-i o felatie sa vezi cum o sa vorbeasca in fiecare zi cu tine! dar atentie! va trebui o felatie in fiecare zi pentru a-i mentine curiozitatea fata de tine

| Adelina14 a răspuns:

Intreba-l direct daca-i place de tine si vei afla

| Question4you a răspuns:

Tie iti place de el? Daca da, intreaba-l si pe el daca te place - Daca nu risti nu castigi- daca nu, pur si simplu imprieteneste-te cu el si nimic mai multwinking